Spor Mesut Özil

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
@HeisenBerg ne olursa olsun takımı teknik direktörü destekleyen taraftar

@xdragxx ise daha eleştiriler taraftar
Öyle bir şey yok ben Erol Bulut'a neler dedim. Benim bakış açım o an iyiyse iyi derim kötüyse kötü. Hem övdüğüm hem de eleştirduğim zamanlar olur yani. Pereira bu kadar eleştiriye maruz kalacaj bir performans ortaya koymadı bence şu ana dek.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Öyle bir şey yok ben Erol Bulut'a neler dedim. Benim bakış açım o an iyiyse iyi derim kötüyse kötü. Hem övdüğüm hem de eleştirduğim zamanlar olur yani. Pereira bu kadar eleştiriye maruz kalacaj bir performans ortaya koymadı bence şu ana dek.
Aynen Sivas, Başak, Ts, Avrupa maçları tüm kritik maçlarda 3 puan alamadı.. Tek bi Hatay maçında şaşırttı.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Aynen Sivas, Başak, Ts, Avrupa maçları tüm kritik maçlarda 3 puan alamadı.. Tek bi Hatay maçında şaşırttı.
Sivas maçı Altay saçmalamasa bizdeydi maç. TS maçı 75 dakika 10 kişi oynadık insaf. :D Pelkas penaltı kaçırmasa Frankfurt dep galibiyeti ile başlıyorduk Avrupa'ya ayrıca. Taş gibi top oynadık o maç.
------

Rakip takım Geçiş futbolu oynadığı için olabilir mi? @HeisenBerg
Geçişi daha iyi oynuyoruz çünkü net bir santraforumuz yok. Olmayınca ileride top tutmak, atağı kaliteli sonlandırmak zor oluyor. Devre arası oraya iyi bir adam şart.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sivas maçı Altay saçmalamasa bizdeydi maç. TS maçı 75 dakika 10 kişi oynadık insaf. :D Pelkas penaltı kaçırmasa Frankfurt dep galibiyeti ile başlıyorduk Avrupa'ya ayrıca. Taş gibi top oynadık o maç.
------

Geçişi daha iyi oynuyoruz çünkü net bir santraforumuz yok. Olmayınca ileride top tutmak, atağı kaliteli sonlandırmak zor oluyor. Devre arası oraya iyi bir adam şart.
Aynen kardeşim şu şöyle bu böyle diyerek ben de Erolun fenerini şampiyon yapacak duruma getiririm...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Aynen kardeşim şu şöyle bu böyle diyerek ben de Erolun fenerini şampiyon yapacak duruma getiririm...
Pelkas ile Valencia penaltı kaçırır Vitor suçlu, Altay topa vurmaz, frikikte topu alır çizgiden geçirir ama Pereira suçlu olur :D Takıma kattığı güzel noktaları görmezsiniz ama...

• Olmamış

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yo yaptığın çok yanlış da değil aslında @xdragxx ile ikiniz iki ayrı taraftar profilisiniz. Kimisi daha eleştiriler takılır kimisi takıma çok başarısız olmadığı sürece arkasında durur eleştirilerin takıma zarar verebileceğini haksız olduğunu düşünür. Bunu sadece hoca olarak değil genel olarak yorumlarınızda gördüğüm bu.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Yo yaptığın çok yanlış da değil aslında @xdragxx ile ikiniz iki ayrı taraftar profilisiniz. Kimisi daha eleştiriler takılır kimisi takıma çok başarısız olmadığı sürece arkasında durur eleştirilerin takıma zarar verebileceğini haksız olduğunu düşünür. Bunu sadece hoca olarak değil genel olarak yorumlarınızda gördüğüm bu.
Ben takıma zarar verme muhabbetine pek katılmıyorum. Bir grup taraftar eleştiri yapıyor diye o takım zarar görecekse zaten görsün bu kadar kolay kırılmaması lazım takımın. Tabii ki de eleştiriler olabilir ben de tamamen memnun değilim Pereira'dan ama adama yöneltilen eleştiriler tutarsız bence ben de savunma pozisyonuna geçiyorum doğal olarak.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ben takıma zarar verme muhabbetine pek katılmıyorum. Bir grup taraftar eleştiri yapıyor diye o takım zarar görecekse zaten görsün bu kadar kolay kırılmaması lazım takımın. Tabii ki de eleştiriler olabilir ben de tamamen memnun değilim Pereira'dan ama adama yöneltilen eleştiriler tutarsız bence ben de savunma pozisyonuna geçiyorum doğal olarak.
Genelde senin gibi savunmada olanlar zarar verildiğini en ufak açığı aradığını söylerler ondan dedim :A

• Güldürdün
Reactions: HeisenBerg

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Vitor gitmezse sen git abim değmez bunlara boşver. Bu loserbahçe'ye de bir daha yıldız alanın aklına tükürürüm siz kim yıldız kim :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Onu demiyorum Fener'e geldiği dönemi kastediyorum :A Geldiğinden beri elle tutulur tek katkı vermedi ne maç aldı ne adam akıllı bir şey yaptı :A Sürekli trip vs atması da mı sistemden kaynaklı :A
Exxendekinde eski kadrosuyla olmadı diye eleştirenler ben eski kadrosuyla yazınca olmuyor 6.kez deniyorum aynı kanalda birde ingiltere var @xd
Vitor gitmezse sen git abim değmez bunlara boşver. Bu loserbahçe'ye de bir daha yıldız alanın aklına tükürürüm siz kim yıldız kim :A
Fenerbahçe de ki hata Avrupa’daki Shamrock Roversa uyamaması

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Vallaha karakterli adammışsın abim. Sana yaptıklarını bana yapsa o penaltıyı bilerek kaçırır sonra vah tüh ederdim numaradan ve sinsice gidişini izlerdim :A
4 gol 1 asistle devam ki sadece 670 dakika yani 7 maç süresi çok daha iyi olacaksın Vitor gidince.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Vallaha karakterli adammışsın abim. Sana yaptıklarını bana yapsa o penaltıyı bilerek kaçırır sonra vah tüh ederdim numaradan ve sinsice gidişini izlerdim :A
4 gol 1 asistle devam ki sadece 670 dakika yani 7 maç süresi çok daha iyi olacaksın Vitor gidince.
Stephen Bradley gelmeli ekibiyle yanında Jonathan Roche ta gelmeli

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Seni çok sevdiğim aklıma geldi birden...
Bugün bir istatistik gördüm Nou Camp'taki El Clasicolar'da en çok asist yapan 2 futbolcu varmış. Biri Messi diğeri Mesut Özil ikisi de 5 asist.. Ah be abim babanın menajer olması nedir bu devirde Real Madrid efsanesi olurdun düzgün bir menajerin olsa. Yine de 21.yüzyılın bence en bomba 10 numarası sensin.

Bir Barçalı olarak şu top girmeyince ben üzülmüştüm :A