Merve Dizdar 'Mucize Doktor'da!

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Hahahah tabiki seni seçiyorum :bhr:
ERYpSmkXsAIkPmG.jpg

• Harika
Reactions: serhatt

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Öf sinir oluyorum şuna, her yerden çıkmaya başladı gıcık.
Çok kaliteli bir oyuncu. :bhr: Yakışmış doktorluk. :Z
Gerçekten baya iyi konuk.
Nazlı sümsüğü yerine bu kalsın dizide, gitsin kenarlarda ağlasın salak Nazlı :A :A
Eğer cidden kalıcı olursa ve Nazlı'yı postalarlarsa diziye yeniden devam ederim :bhr:
Az önce yeni fragmanda da bölüme yeni asistan geliyor falan diyorlar yani büyük ihtimalle kalıcı. Adı da Damla'ymış. :Z Ali'yle yarışıyor Nazlı da kıskançlıktan kuduruyor. :Z

• Üzücü
  • Harika
Reactions: serhatt and alperuz

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Kesin kalıcı ecünnü :(
Ay o gitsin Ferman'ı kıskansın haspam :rolleyes: Uyuz oluyorum ya, cidden Merve kalsın bu gitsin ağlak karakterlere katlanamıyorum, diziyi bırakma sebebim Nazlı :A:A
Sanki aşk dizisi, mis gibi de gider valla. Giderken de ağlar :F
Orijinal versiyonunda sonradan asistan takviyesi yapılıyor mu acaba, onu merak ettim ben. Eğer öyleyse kesin kalıcıdır. :A Yalnız kalıcıysa kesin Ali ve Nazlı'nın arasına girecek. :A
Çok kaliteli bir oyuncu. :bhr: Yakışmış doktorluk. :Z
Basın bülteninde 25. bölümden itibaren oynayacak yazıyor yani kesin kalıcı. :Z Karakteri sinir bozacak gibi ama @serhatt'ın harap oluşunu görmek için her şeye değer. :Z

Damla, gelir gelmez hastanede herkesin tepkisini çekecek. Çok başarılı, akıllı bir asistan olmakla birlikte hem kıskanç hem de ters tavırlarıyla öne çıkacak. Hastane dengelerini geldiği andan itibaren alt üst ederek ortalığı birbirine katan Damla, Ali Vefa’yla (Taner Ölmez) da rekabet içinde olacak. Kimsenin sevgisine ihtiyaç duymayan, sadece hırs odaklı çalışan birisi olarak dikkatleri üzerinde toplayacak.

9c7aeca8-7dee-42de-b15c-91f3c297f7eb.jpg
IMG_20200303_123201.jpg

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kalıcı geldiği söyleniyor, bence yeni asistan şarttı farklı bir tip güzel olur. Yeni bir doktor takviyesi de lazım bence, Tanju ve Ferman’a kalıyor tüm ameliyat işleri. Farklı tipler lazım kesinlikle... Doktorlar’da farklı hocaların varlığı epey renk katıyordu o konuda, hepsinin hayat hikayeleri de etkiliyordu şahsen beni. Zenan & Suat, Ela & Levent...

• Harika
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Kalıcı geldiği söyleniyor, bence yeni asistan şarttı farklı bir tip güzel olur. Yeni bir doktor takviyesi de lazım bence, Tanju ve Ferman’a kalıyor tüm ameliyat işleri. Farklı tipler lazım kesinlikle... Doktorlar’da farklı hocaların varlığı epey renk katıyordu o konuda, hepsinin hayat hikayeleri de etkiliyordu şahsen beni. Zenan & Suat, Ela & Levent...
Kesinlikle katılıyorum. Doktor dizisinde doktor kıtlığı var. :A Açelya'yı hemşire yerine keşke asistan yapsalardı, ben çok isterdim. Aynı şekilde Beliz'in de (Hekimoğlu'nda İpek'in olduğu gibi) doktor olmasını isterdim.

• Harika
Reactions: Yiğitt