Merve Dizdar: "Beni Böyle Kabul Edeceksiniz!"

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
09pQYhT11EiSK_w7FNBKFw.jpg

Başarılı oyuncu Merve Dizdar geçen hafta 76. Cannes Film Festivali'nde boy gösterdi.

Nuri Bilge Ceylan imzalı 'Kuru Otlar Üstüne' filminin başrolünde yer alan Dizdar, kırmızı halıda giydiği Louis Vuitton tasarımı, siyah bantlı, tek kolu açık pembe elbisenin sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulmasının ardından Instagram'da yaptığı paylaşımlarla gelen tepkilere cevap verdi.
"Yorumlarınızı okudum. 'İğrenç, rezil, rüküş, bizi böyle mi temsil ettin, berbat bir seçim...' Aşırı üzülmüşsünüz, üzülmeyin. Ben çok mutluyum. Benim adıma bu kadar üzülmeyin. Tartışmaya kapalı bir konu. Çünkü beni böyle kabul etmek zorundasınız. Kabul edeceksiniz ya da beni sevmeyeceksiniz. Ben böyle seviyorum. İçinde o kadar iyi hissediyordum ki, bu benim için daha önemli. Çocukluğumdan beri böyleyim. Her güzel kıyafetin üstüne küçük bir şey yapmak isterim. Beni böyle kabul edeceksiniz. Başka işiniz gücünüz vardır. Belli ki bu kıza etki etmiyor bu."

• Beğendim
Reactions: Dante

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ben de elbisesini beğenmedim ama marka sponsorluğuyla değil kendi filmiyle Cannes'a giden biri olarak çuval bile giyse hakkıdır. :A İlk kez böyle bir durumla karşı karşıya kaldığı için siniri bozulup biraz fazla yükselmiş ama bu konuda eski rol arkadaşı Farah Zeynep Abdullah gibi rahat takılıp herkesi kendi haline bırakması daha iyi olur. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Elbiseyi bende beğenmedim aama gidip bende öyle yorum yapmadım sevmiş giymiş buna kimse karışamaz

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,570
Puanı
1,060
Ağzına sağlık her ne kadar rezo bir seçim olsa da. :A