dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
thumbnail_1435270413.jpg

Son olarak "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde 'Nurbanu' karakterine hayat veren güzel oyuncu Merve Boluğur yeni bir diziyle ekranlara Show TV'de geri dönüyor!

Yapımcılığını Endemol Türkiye'nin üstlendiği ve yönetmen koltuğuna Aydın Bulut'un oturacağı dizinin kod adı "İkisi Bir Arada". Boluğur dizide sınıf atlamaya çalışan ve bunun için sevgilisini zengin bir iş adamıyla aldatan bir genç kızı canlandıracak.

Yeni sezonda Show TV'de ekrana gelecek olan dizide Boluğur'a "Güzel Köylü" dizisinin Cemal'i Berk Cankat'ın eşlik etmesi için sıkça görüşen yapım şirketinin dizinin Eylül ayına yetişmesi için de senaryo ve cast çalışmalarını hızlandırdığı öğrenildi.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Çok iyi bir haber sevdiğim bir oyuncu ama Berk Cankat olmasın partneri. :D Kanalda dezavantaj bu sezon 2 tane dizi tutturdu. :D

Son düzenleme:

MeteAli

Üye
Reaksiyon puanı
70
Puanı
29
Önceden bildirmişdim endemol dizisi geliyor diye kanala 1 dizi tutdurdu diyen arkadaş YılanlarınÖcü 40 bölüm devirdi asla vazgecmm yeni sezonda devam edecek 4 üstü alıyorAcil Aşk araniyorda izlenen yapım her kanalin çöküşü olur toparanmak hiçde zor diğildir bence

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Önceden bildirmişdim endemol dizisi geliyor diye kanala 1 dizi tutdurdu diyen arkadaş YılanlarınÖcü 40 bölüm devirdi asla vazgecmm yeni sezonda devam edecek 4 üstü alıyorAcil Aşk araniyorda izlenen yapım her kanalin çöküşü olur toparanmak hiçde zor diğildir bence
Yanlış demişim, ama kötü sezon geçirdği bir gerçek ben doğruyu söylüyorum çokta iyi almıyorlar, 5 üstü alan dizisi yok.

MeteAli

Üye
Reaksiyon puanı
70
Puanı
29
Yanlış demişim, ama kötü sezon geçirdği bir gerçek ben doğruyu söylüyorum çokta iyi almıyorlar, 5 üstü alan dizisi yok.
Evet kötü sezon geçiriyordu dakka başı TMSF el koyunca böyle olması normal ama şuanlık kanal ortalama gidiyor Yeni Sezon projelerinin çoğunu gördüm ciddi şekilde hazırlık var oyunculara servet dağıtor kanal mesela GOLD filmle öyle bir proje yapıyorki oyuncu kadrosuna ben bile şok oldum Ama bunuda söyleyeyim transfer de gündemde kanal için 2 tane dizi peşindeler hazirlıkları baya güçlü agustos ayı hepsi açıklanıcak ...

GT-I9082 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Evet kötü sezon geçiriyordu dakka başı TMSF el koyunca böyle olması normal ama şuanlık kanal ortalama gidiyor Yeni Sezon projelerinin çoğunu gördüm ciddi şekilde hazırlık var oyunculara servet dağıtor kanal mesela GOLD filmle öyle bir proje yapıyorki oyuncu kadrosuna ben bile şok oldum Ama bunuda söyleyeyim transfer de gündemde kanal için 2 tane dizi peşindeler hazirlıkları baya güçlü agustos ayı hepsi açıklanıcak ...

Güldür Güldür Show olmasa kanal çok daha kötü hal alıcaktı, bakalım ne projeleri vamış heralde sen Show Tv fanısın.

MeteAli

Üye
Reaksiyon puanı
70
Puanı
29
Güldür Güldür Show olmasa kanal çok daha kötü hal alıcaktı, bakalım ne projeleri vamış heralde sen Show Tv fanısın.
Ahahahah şimdiye kadar hiç bir kanalın fanı olmadım oyuncuların faniyim en sevdigim oyuncular kanala toplandı yeni sezon için takib etmemek elde diğil Evet güldür güldür sonradan fark edildi ama showa geldigindede izlenilmiyordu sonradan izleyci fark etti sevdi tek showun digil diger kanallarında projelerine baktım show fox tv öyle projelerle geliyor şok şokk

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Ahahahah şimdiye kadar hiç bir kanalın fanı olmadım oyuncuların faniyim en sevdigim oyuncular kanala toplandı yeni sezon için takib etmemek elde diğil Evet güldür güldür sonradan fark edildi ama showa geldigindede izlenilmiyordu sonradan izleyci fark etti sevdi tek showun digil diger kanallarında projelerine baktım show fox tv öyle projelerle geliyor şok şokk

Savununca fanısın sandım.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,020
Puanı
1,061
Merve Boluğur ve Berk Cankat ne kadar uyumlu olur emin değilim doğrusu, yine de bekleyip neticede görelim.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Hayır ne savundumki? Ahhaa olanı dedim 3 dizi tutdurdu bu sezon kanal yani yanlışı düzeltdim en iddalı yapım her zaman izlenir ilgi görür yani

Kötü sezon geçrimedi falan dedin birde normalde Show çok iyi sezon geçirseydi o dizileri yayından kaldırıdı, normalde kanal 3,4 reytingli dizileri kaldırıyordu.

MeteAli

Üye
Reaksiyon puanı
70
Puanı
29
Kötü sezon geçrimedi falan dedin birde normalde Show çok iyi sezon geçirseydi o dizileri yayından kaldırıdı, normalde kanal 3,4 reytingli dizileri kaldırıyordu.
TMSF el koyduğunda evet kaldirdi pis yedili benim icin uzulme ama TMSF deydi yani tek onlar diğil magazin programları ev kuşu hersey bitmisdi Ciner Ama normalde 3ustu giden yapımı devam etdirir kanalın yeni genel yönetmeni daha belli diğil şuan projeleri Turgay bey seçiyor Temmuzda kanal yönetim her sey yenilenicek

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,894
Puanı
1,061
berk cankatla pek uyumlu görmedim tabi bizi şaşırtan bir performans da sergileyebilirler :)