İngiliz Merlin - Dizi Yorumları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Varmış başlık, birleştirdim. :D

Hiç izlemedim ben hiç de ilgimi çekmedi. :D
Hiç ilgi çekici durmuyor, ben de izlemedim. :A
Türüne karşı ön yargılı değilim ama gerçekten dünyanın en “hiç ilgi çekici olmayan” dizilerinden biri sahiden :A Yani birkaç kez bakmaya yeltendim ama olmadı... :A
Baya izleniyordu ama zamanında. Özellikle final bölümünün son sahnesi çok çok iyiydi. :D Gömmeyin o kadar. :A

@xemrexxx orada ki siyah saçlı kıza aşıktı :A
Gwen mi? :A @xemrexxx

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Izledigim ilk yabanci diziydi. Forumda yorum konusunun olmamasina cok sasirdim. Bugün efsaneye tekrardan basladim ve izlerken 10 yil önceki heyecani tekrar yasadim. Bastan sona kadar ne olacagini bilsem de. :(

Karantina günlerinde nostalji yapmak iyi geliyor gercekten. Bu diziyi benim disimda izleyen var miydi zamaninda? :D @Forumdash @bazinga @Yiğitt @sokak sanati @phoebebuffay @Aserat @dreamy @Bully @Tolstoyevski @Ahmed @MasacRE @Silinmiş Üye @Dosi
Ben izlemiştim 3-4 sene önce. :D

• Beğendim
Reactions: kerem

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Izledigim ilk yabanci diziydi. Forumda yorum konusunun olmamasina cok sasirdim. Bugün efsaneye tekrardan basladim ve izlerken 10 yil önceki heyecani tekrar yasadim. Bastan sona kadar ne olacagini bilsem de. :(

Karantina günlerinde nostalji yapmak iyi geliyor gercekten. Bu diziyi benim disimda izleyen var miydi zamaninda? :D @Forumdash @bazinga @Yiğitt @sokak sanati @phoebebuffay @Aserat @dreamy @Bully @Tolstoyevski @Ahmed @MasacRE @Silinmiş Üye @Dosi
Güncel izlemiştim yıllaaar yıllar önce. 1. sezondan final bölümüne kadar tüm bölümlerini güncel haftalık izledim. Heey gidi günler hey... :D

• Harika

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Güncel izlemiştim yıllaaar yıllar önce. 1. sezondan final bölümüne kadar tüm bölümlerini güncel haftalık izledim. Heey gidi günler hey... :D
Sonunda... :A

Gercekten seyirciyi ceken bir isti, bastan sonuna kadar izlettirdi de. Finali de efsaneydi. Komedi, drama, entrika hepsi bir aradaydi. Cekimleri de o yillara göre cok kaliteliydi. :D

Yani fena değildi birbirinden bağımsız olan bölümlerden ziyade birbiriyle bağlantılı olanları seviyordum. Sanırım son iki sezonda falan dediğimi uygulamışlardı. :A
Birbirinden bagimsiz olan bölümler derken? :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710

Gercekten seyirciyi ceken bir isti, bastan sonuna kadar izlettirdi de. Finali de efsaneydi. Komedi, drama, entrika hepsi bir aradaydi. Cekimleri de o yillara göre cok kaliteliydi. :D

Yani her bölüm farklı olaylar yaşanıyordu ya. Bizim Arka Sokaklar’ı örnek verebilirim anlaman için. :A Yani sit-com tarzındaydı diyelim. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Kesinlikle zamanını düşününce ve konusunu düşününce gayet iyi bir işti. Tabi o zamanlar klasik işleri izlemediğimiz için kalitenin farkına varmıyorduk belki ama yine de Merlin'i keyifle izlediğimden eminim. :D

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Yok ben izlemedim hiç :A Ama cnbc-e döneminin popüler dizilerindendi, o sayede baya izleyen vardır bu diziyi :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Cinsel ilişki (anlayın artık ne demek istediğimi) gibi diziydi...

• Güldürdün