merhaba

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yeni yaşın sağlık ve huzur getirsin @fredhulkcamila

Benim adım Zeynep (erkek sanıyorlar genelde oyüzden artık yenilere ismimi yazmaktayım :A )

Profilde de dediğim gibi forumla ilgili soruların olursa çekinmeden yazabilirsin :D

Ve ilginç bir kullanıcı ismin var

fredbalotellifanny

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
115
Puanı
55
Yeni yaşın sağlık ve huzur getirsin @fredhulkcamila

Benim adım Zeynep (erkek sanıyorlar genelde oyüzden artık yenilere ismimi yazmaktayım :A )

Profilde de dediğim gibi forumla ilgili soruların olursa çekinmeden yazabilirsin :D

Ve ilginç bir kullanıcı ismin var

çok sağolun teşekkür derim Allahım hep birlikte güzel ömür nasip etsin.tanıştığıma memnum oldum zeynep hanım .kullanıcı ismim futbolcu isimleri fred brezilyalı futbolcu hulk gene brezilyalı futbolcu camila ise hulkın eşinin ismi.

• Beğendim
Reactions: Dosi

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Aramıza hoşgeldin @fredhulkcamila .. Bu sıcak , samimi bir ailenin üyesi olmana sevindim... ALLAH yeni yaşında da sağlık , huzur ve güzel günler nasıp etsin....
Umarım kalıcı olursun..:hosgeldin:

• Harika
Reactions: fredbalotellifanny

fredbalotellifanny

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
115
Puanı
55
Aramıza hoşgeldin @fredhulkcamila .. Bu sıcak , samimi bir ailenin üyesi olmana sevindim... ALLAH yeni yaşında da sağlık , huzur ve güzel günler nasıp etsin....
Umarım kalıcı olursun..:hosgeldin:
eyvallah sağolun .aynı dualarıda bende sizin için yapıyorum Allahım her daim yardımcınız olsun.

• Harika
Reactions: STAR

fredbalotellifanny

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
115
Puanı
55
Zaten daha önce tanışmıştık, tekrardan hoş geldin. :D @fredhulkcamila

Doğum gününü de kutlarım. Sevdiklerinle beraber geçireceğin nice mutlu, sağlıklı senelere inşallah. :D
eyvallah sağol.hep birlikte sevdiklerimizle ve imanlı bir şekilde yaşamayı nasip etsin Allahım .ve cennette olmayı nasip etsin hepimize

• Beğendim
Reactions: Sherlock