'Menajerimi Ara'nın Yeni Sezonu Olacak mı? | Star TV

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1615805530139.png

Star TV’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş'ın oturduğu, başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Denizcan Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı dizinin Star TV yönetimi tarafından yeni sezonda da devam ettirmeyi planlandığı öğrenildi.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Vay be Star'ın durumu o kadar kötü ki 2-3 alan diziyi bile devam ettirmeyi planlıyor. :eek: Tabii bu haftaki şok düşüşten sonra planlar değişebilir ama en azından hemen final yapmayacağını bilmek rahatlattı. :Z

Gerçi bir yandan 2. sezon istiyorum bir yandan da yeni sezon olursa Kuzgun ve Babil gibi sezon başında kalkabilir diye endişelenip haziranda bitsin istiyorum iki ucu şeyli değnek. :(

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Vay be Star'ın durumu o kadar kötü ki 2-3 alan diziyi bile devam ettirmeyi planlıyor. :eek: Tabii bu haftaki şok düşüşten sonra planlar değişebilir ama en azından hemen final yapmayacağını bilmek rahatlattı. :Z

Gerçi bir yandan 2. sezon istiyorum bir yandan da yeni sezon olursa Kuzgun ve Babil gibi sezon başında kalkabilir diye endişelenip haziranda bitsin istiyorum iki ucu şeyli değnek. :(
Sezon sonun kadar daha da düşmezse iyi olur. :A Şimdi devam diye düşünüp böyle 2 reytingden bile düşük alırsa Mayıs'ta final yapar gibi. :(

• Üzücü
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Sezon sonun kadar daha da düşmezse iyi olur. :A Şimdi devam diye düşünüp böyle 2 reytingden bile düşük alırsa Mayıs'ta final yapar gibi. :(
Total'de 1 reyting sınırına çok yaklaşmış durumda o yüzden ben de çok yükselemiyorum şimdilik. :( Devam etmesinin nedenlerinden biri bütçenin düşük olmasıymış bu da niye diziye aşırı ünlü konukların gelmediğini açıklıyor ayrıca. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Total'de 1 reyting sınırına çok yaklaşmış durumda o yüzden ben de çok yükselemiyorum şimdilik. :( Devam etmesinin nedenlerinden biri bütçenin düşük olmasıymış bu da niye diziye aşırı ünlü konukların gelmediğini açıklıyor ayrıca. :A
Bir zamanlar Kerem Çatay diziden umudunu kestiği için yatırım yapmıyor sanırım demiştim. Yine haklı çıktık. Haklı olanın acelesi yoktur. :D

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bence yüksek bütçeliydi. Ama reytingler düşünce bütçeyi kıstılar. Düşük bütçeli olsa Tuba, Çağatay nasıl konuk olsun. :A

Ayrıca düşük bütçe sadece oyuncuyla alakalı da değil ki. Çekim mekanları ofis ağırlıklı mesela. Diğer diziler gibi lüks yalılarda geçmiyor. Sadece Barış'ın evi lüks. :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,169
Puanı
410
Barış'ın annesi ve Beren gidecekse neden olmasın

Canan Ergüder'i yıllar sonra ekranda uzun görüyoruz, bitmesin :(

• Beğendim
Reactions: Aserat

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bu oranlarla bile yeni sezonunun planlanmış olmasına sevindim ama bu oranlarla yeni sezonu görüp de diğer dizilerinden herhangi birisi final yaparsa da sevinmem yani. :A