'Menajerimi Ara'nın Yeni Senaristleri Belli Oldu!

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,293
Puanı
860
İşleri o yüzden zor ve toparlanma ihtimalini bu yüzden zor görüyorum. Orijinal diziden hikaye zaten kalmadı. Bir de Ekin'in bıraktığı büyük bir enkaz var artık nasıl yaparlar bilemiyorum. :A
Bayaa büyük bir enkaz var bir beceriksiz yüzünden dizinin geldiği hale bak :( :A İnşallah toparlanır :Z

• Beğendim
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Ay Yapım olduğu için beğeniyordu. :A Instagram'dan gördüğüm kadarıyla her Ay Yapım projesinin tanıtımlarını, afişini paylaşıp başarı diliyordu. :A
Onu anladım ama Ay Yapım projesi olduğu için sadece başarı dilemeyip izlemiştir diye düşünüyorum. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Onu anladım ama Ay Yapım projesi olduğu için sadece başarı dilemeyip izlemiştir diye düşünüyorum. :A
İlk bölümü elbet izlemiştir destek için ama sektördekilerin çoğu kendi işini izlemezken her hafta MA izleyeceğini sanmıyorum. Üstelik Ekin mahvetmişken. :A

Şimdi diziye dahil olduğu için
tüm bölümleri izlemek zorunda kalmışlardır Allah sabır versin 8'den sonrası eziyet. :A İlk 7'yi izleseler yeter. :A

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Çok sevindim, bir beklerken iki sevilen başarılı isim gelmesi çok güzel olmuş. Zaten bir dizinin süresi kısa değilse bir kişinin değil bir ekibin yazması daha iyi oluyor. Bunu ilk senaristlerimizde de görmüştük. Ben yazdıkları ilk bölümler için beklentiyi yüksek tutmuyorum ama zamanla oturtacaklarını düşünüyorum.

Bu arada herkes Ulan İstanbul örneğini vermiş ama Uğraş Güneş'in Benim Dünyam uyarlamasını kesinlikle izlemenizi öneririm. Çok sağlam bir şekilde uyarlamıştı o filmi. Keşke orjinalinden konular kalsaydı da onun kaleminden izleseydik onları.
Sema Ergenekon için denilecek söz yok zaten. Güzel bir senarist geçmişi var.

Bu ikiliden sonra dizi çok farklı yollara gidebilir. Kanal arkasında duruyordu zaten, yapım şirketi de yeni yeni durmaya başladı gibi. Eğer yazın yüksek oranlara ulaşırsa çok uzatmadan sezon finali yapıp olayı yeni sezona taşıyabilirler.

Bence bu ikili Ekin Atalar'ın uyarladığı bölümleri tekrardan yazsa sıkıntı olmaz :F Hatta hayıra vesile olurlar :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Çok iyi isimler. :Z Sema Ergenekon sezon başından beri olabilecek isimdi Ay Yapım neden daha önce anlaşmadı ki? Zaten sürekli Ay Yapım'a proje hazırlayan biri. Uğraş Güneş de Ulan İstanbul'dan kalemini bildiğim ve sevdiğim bir isim.

Sema Ergenekon da iyice Ay Yapım'ın elinde dolanıyor. :A Önce Kırmızı Kamyon, şimdi de Menajerimi Ara. :A

Bu senaristlerle çok daha iyi hikayeler ve konuklar gelir. Özellikle Sema Ergenekon'un oyuncu çevresi çok fazla, çok ünlü isim görebiliriz. :Z Hayırlı olsun.
Gelenlere bak. :eek: Bu haftaki bölümü sanırsam Ekin Atalar yazdı ama bu haftadan başlayacağım. :Z
Sema Ergenekon neyse de Uğraş Güneş harika oldu. Ulan İstanbul efsanesinin belkemiği. Şu an acayip mutlu oldum. Dizi başlarken bu kadar heyecanlanmamıştım. Haftaya şöyle güzel bir neşter vurulmasını temenni ediyorum.
Daha 2 bölüm oldu ortalıkta olmayalı ya :(

Mayda gittiğinde bile 10 bölüm durdu jenerikte ismi Aslı Mavitan'ın :A Dicle'nin annesini çıkarmışlar nihayet.
Çok sevindim, bir beklerken iki sevilen başarılı isim gelmesi çok güzel olmuş. Zaten bir dizinin süresi kısa değilse bir kişinin değil bir ekibin yazması daha iyi oluyor. Bunu ilk senaristlerimizde de görmüştük. Ben yazdıkları ilk bölümler için beklentiyi yüksek tutmuyorum ama zamanla oturtacaklarını düşünüyorum.

Bu arada herkes Ulan İstanbul örneğini vermiş ama Uğraş Güneş'in Benim Dünyam uyarlamasını kesinlikle izlemenizi öneririm. Çok sağlam bir şekilde uyarlamıştı o filmi. Keşke orjinalinden konular kalsaydı da onun kaleminden izleseydik onları.
Sema Ergenekon için denilecek söz yok zaten. Güzel bir senarist geçmişi var.

Bu ikiliden sonra dizi çok farklı yollara gidebilir. Kanal arkasında duruyordu zaten, yapım şirketi de yeni yeni durmaya başladı gibi. Eğer yazın yüksek oranlara ulaşırsa çok uzatmadan sezon finali yapıp olayı yeni sezona taşıyabilirler.

Bence bu ikili Ekin Atalar'ın uyarladığı bölümleri tekrardan yazsa sıkıntı olmaz :F Hatta hayıra vesile olurlar :F
35. bölümden itibaren diziyi kaleme alacaklarmış yani bu hafta da Ekin Atalar'la beraberiz. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Birsen hanım Sema Ergenekon yazacak dedi umarım Uğraş Güneş ayrılmamıştır.
Belki de onu derken ikisini birden kast etmiştir hani Sema Ergenekon ve ekibi gibi. :A Bilmiyorum ama bu bölüm çoğu replikte Ekin'den beklenmeyecek kadar çok kıvraklık ve mizah vardı belki Uğraş Güneş diziyi doğrudan yazmasa da bir şekilde katkı vermeye başlamıştır da haberimiz yoktur. :A