'Menajerimi Ara'nın Yeni Senaristleri Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20200731_170654-jpg.90402

Star TV'nin sevilen dizisi 'Menajerimi Ara'nın yeni senaristleri belli oldu!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Serhat Teoman, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı yapımın yeni senaristleri Sema Ergenekon ve Uğraş Güneş oldu.

'Menajerimi Ara' yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Star TV 'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok iyi isimler. :Z Sema Ergenekon sezon başından beri olabilecek isimdi Ay Yapım neden daha önce anlaşmadı ki? Zaten sürekli Ay Yapım'a proje hazırlayan biri. Uğraş Güneş de Ulan İstanbul'dan kalemini bildiğim ve sevdiğim bir isim.

Sema Ergenekon da iyice Ay Yapım'ın elinde dolanıyor. :A Önce Kırmızı Kamyon, şimdi de Menajerimi Ara. :A

Bu senaristlerle çok daha iyi hikayeler ve konuklar gelir. Özellikle Sema Ergenekon'un oyuncu çevresi çok fazla, çok ünlü isim görebiliriz. :Z Hayırlı olsun.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,325
Puanı
860
Harika isimler dizi kurtuldu :A diziye tekrar başlayacam :Z Uğraş Güneş :love1:

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Nikos litas

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,605
Puanı
860
Sema Ergenekon neyse de Uğraş Güneş harika oldu. Ulan İstanbul efsanesinin belkemiği. Şu an acayip mutlu oldum. Dizi başlarken bu kadar heyecanlanmamıştım. Haftaya şöyle güzel bir neşter vurulmasını temenni ediyorum.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,325
Puanı
860
Sema Ergenekon neyse de Uğraş Güneş harika oldu. Ulan İstanbul efsanesinin belkemiği. Şu an acayip mutlu oldum. Dizi başlarken bu kadar heyecanlanmamıştım. Haftaya şöyle güzel bir neşter vurulmasını temenni ediyorum.
Evet Ulan İstanbul çok iyidi :love1:. Ben de çok mutlu oldum.:Z

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,325
Puanı
860
Diziyi tekrar izlemek şart oldu.Ekin Atalar sağ olsun dizinin içine etti ve gitti. yaz dizisine çevirdi diziyi :kizgin: enkaz devraldılar umarım düzelir :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Sema Ergenekon’un tek başına yazdığı dizi (Zemheri) tutmamıştı ama böyle isim sahibi birinin gelmesi güzel gelişme. Uğraş Güneş’e daha çok sevindim çünkü diziye lazım olan genç ve enerjik zeka olma potansiyelini taşıyor. Bu dizi bu hafta çok fazla dönüm noktası (hepsini de sağlık yüzünden) yaşadı umarım hepsi dizi adına hayırlı sonuçlanır. :Z

Çok iyi isimler. :Z Sema Ergenekon sezon başından beri olabilecek isimdi Ay Yapım neden daha önce anlaşmadı ki? Zaten sürekli Ay Yapım'a proje hazırlayan biri. Uğraş Güneş de Ulan İstanbul'dan kalemini bildiğim ve sevdiğim bir isim.

Sema Ergenekon da iyice Ay Yapım'ın elinde dolanıyor. :A Önce Kırmızı Kamyon, şimdi de Menajerimi Ara. :A

Bu senaristlerle çok daha iyi hikayeler ve konuklar gelir. Özellikle Sema Ergenekon'un oyuncu çevresi çok fazla, çok ünlü isim görebiliriz. :Z Hayırlı olsun.
O dönem Rekabet dizisini hazırlıyordu ya ondandır. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sema Ergenekon’un tek başına yazdığı dizi (Zemheri) tutmamıştı ama böyle isim sahibi birinin gelmesi güzel gelişme. Uğraş Güneş’e daha çok sevindim çünkü diziye lazım olan genç ve enerjik zeka olma potansiyelini taşıyor. Bu dizi bu hafta çok fazla dönüm noktası (hepsini de sağlık yüzünden) yaşadı umarım hepsi dizi adına hayırlı sonuçlanır. :Z

O dönem Rekabet dizisini hazırlıyordu ya ondandır. :A
Rekabet erteleneli/rafa kalkalı nerden baksan 2 ay oldu. Yani 2 ay önce de yapılabilirdi. Bu kadar batmazdı. :A

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ekin korona olmasa hala o yazıyor olurdu er geç senarist değişimi olduğuna şükretmek lazım. :A Sen de dönersin artık diziye. :A
Yeni senaristlerin yazacağı bölüme bağlı. Şans veririm ama kesin dönüş yapar mıyım bilemiyorum Pazar günlerim dolu zaten. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Yeni senaristlerin yazacağı bölüme bağlı. Şans veririm ama kesin dönüş yapar mıyım bilemiyorum Pazar günlerim dolu zaten. :A
Of şimdiden amma naz yaptın dur hele. :A Bu arada önemli gelişme dışında orijinal de bitti sayılır bu senaristlerin dayanağı da kalmadı. :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,165
Puanı
410
Mayda gitti, Beren ortalıkta yok, Ceyda'yı yollayarak başlayabilirler :T:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Of şimdiden amma naz yaptın dur hele. :A Bu arada önemli gelişme dışında orijinal de bitti sayılır bu senaristlerin dayanağı da kalmadı. :A
İşleri o yüzden zor ve toparlanma ihtimalini bu yüzden zor görüyorum. Orijinal diziden hikaye zaten kalmadı. Bir de Ekin'in bıraktığı büyük bir enkaz var artık nasıl yaparlar bilemiyorum. :A

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem