Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
Tam Feris'le Dicle konuşurken reklam girmesi.. Lütfen gelecek hafta görünsün yani 5 dakika ve telefondan falan olsa bile razıyım ama bu dizi Canan Ergüder'le başlamışken onunla da bitmeli. Hatta Aslıhan Gürbüz'ün UTC'ye döndüğünü duyurdukları ön izleme gibi bir sürpriz yapsalar ve bölüm sonunda ondan sahne görsek. 🙏

Bu arada şu mesajın için özür dile çünkü senaryo hatası olmamış yani Murat Dalkılıç hala Kıraç'ın oyuncusu. Sadece iş bölümü yaptıkları için ikna etmek Çınar'a düşmüş yani her zamanki gibi boşa laf atmış oldun. :A @serhatt
Sen özür dile çünkü bu mesajı yazmama sebep senin yanlış anlaman. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Sen özür dile çünkü bu mesajı yazmama sebep senin yanlış anlaman. :A
Ben Uğraş Güneş'in önceki bölümdeki detayı unutmuş olabileceğini düşündüm ama ne kadar akıllı bir adamsa onu bile unutmamış yani özür dilersem ondan dilerim. :A Hiçbir şey bilmeden vasatlık diyerek laf atan ben değilim nasılsa. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
Ben Uğraş Güneş'in önceki bölümdeki detayı unutmuş olabileceğini düşündüm ama ne kadar akıllı bir adamsa onu bile unutmamış yani özür dilersem ondan dilerim. :A Hiçbir şey bilmeden vasatlık diyerek laf atan ben değilim nasılsa. :A
Hakkında hiçbir şey bilmediğin her şeye laf atmak senin huyundur kimi kandırıyorsun sen. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Şu anda MA fandom mood :A

Hakkında hiçbir şey bilmediğin her şeye laf atmak senin huyundur kimi kandırıyorsun sen. :A
0a3b63b8feff8b5fbe490afd140578bd.jpg

• Güldürdün
Reactions: serhatt

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,610
Puanı
860
Ah ah gelecek hafta bu saatlerde son bölüm başlıyor olacak. :( Bari buna biraz için acısın ya laf atsan bile kaç zamandır baştan sonra izleyen nadir insanlardansın sonuçta. :A @mesmeso

Ekli dosyayı görüntüle 104746
Yeni senaristlerden bir kıpırdanma görseydim üzülebilirdim ama içimde gram hareketlilik yok. Sektöre yeni bir yön getirebilecek proje büyük fiyasko oldu.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,610
Puanı
860
Yani cidden bu klişeyi yaptılar mı? Bölüm zaten bomboş ve saçmaydı üstüne birde böyle bir final yapmışlar. Uğraş Güneş de fiyasko çıktı. Dizi daha ne kadar dibe batacak merakla takip edeceğim.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Yani cidden bu klişeyi yaptılar mı? Bölüm zaten bomboş ve saçmaydı üstüne birde böyle bir final yapmışlar. Uğraş Güneş de fiyasko çıktı. Dizi daha ne kadar dibe batacak merakla takip edeceğim.
Batmış, batırılmış bir diziyi kimse kurtaramaz. :) Uğraş Güneş elinden geleni yaptı bence.