Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,600
Puanı
860
Bu dizinin baştan beri en büyük sıkıntısı Barış ve hâlâ bu sıkıntı devam ediyor.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,908
Puanı
1,061
Ceyda Dicle'ye gıcık olabilir ama bir kadının başka kadına bu kadar ağır konuşması gerçekten sinir bozucu. Ben olsam hayatta EGO'ya dönüp bu kadının boş triplerini çekmem. Feris'in ne *** yersen ye deyip kovduğu sahnede herkes ayağa kalkmıştı oysa bunun yanında solda sıfır kalır.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,908
Puanı
1,061
EGO'nun oyuncularını yığdığı dizinin patlaması üstünden o kadar güzel eleştiriler yapılmış ki ayakta alkışlıyorum. Bir süredir benim de dikkatimi çeken bir durum bu. Yayına başlamadan önce kimse ağzını açıp bir şey demez ama reytingler kötü gelince herkes reyting uzmanı kesilir. Bu diziye de özellikle ilk zamanlarda aynı şey çok yapıldı ilk önce kendini kanaat önderi sanan bazı TV sayfaları reytingler iyi olduğunda tebrikler etti ama güçlü rakip sonrası reytingler kötü geldiğinde eleştirmeye başladılar. Gerçekten sektörün ne kadar ikiyüzlü olduğunu tokat gibi anlatmışlar işte bu diziden görmek istediğimiz tespitler bu. :Z
------

Harikasınız harika. :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,908
Puanı
1,061
Bölüm boyunca o kadar Feris göndermesi yapıldı ki Canan Ergüder'in kısa sürede döneceğine inancım iyice arttı. Daha önceki bölümlerde ismi bu kadar geçmiyordu ama hazır kendisinin sağlık durumu da iyiye gidiyorken birkaç haftaya tekrar görürüz diyorum. Tıpkı Aslıhan Gürbüz'ün UTC'ye dönüşü gibi bunu da gecenin köründe ön izlemeyle sürpriz yaparak duyururlarsa hiç şaşırmam. :Z

Bölüm yine güzel olduğu için ekstra yorum yapmıyorum ama Ceyda da iyice Serkan'ın ilk zamanlardaki haline dönmeye başladı. Üç menajerin birlik olmasına rağmen şu kadını alt edememesi sinir etmeye başladı. Neyse ne kadar yükseğe çıkarsa çakılması da o kadar hızlı olur deyip bekleyelim bakalım. :A

Bu arada burun kıvırmıştın ama Fatih Ürek'in rolü taş çatlasa 10 dakikaydı. Enes Batur ÇGH2'de kaç dakika oynadı onu da sen söyle. :A @mesmeso
------

42. BÖLÜM ÖN İZLEME

Ve kovulma sırası Gülin'e gelir. :A

@mesmeso @hayret bi şey @slhttnmtl @ozmoturk

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,600
Puanı
860
Bölüm idare ederdi. Şu Barış olmasa daha da güzel olurdu. Fatih Ürek sahneleri beni eğlendirdi. Bir Mehmet Ali Erbil sürprizi bekliyorum. Beste Bereket ve astrolog çok gereksizdi. Çınar'a çok boş sahneler yazıyorlar.

Bölüm için yapabileceğim iki eleştiri var. O kadar baba kız sahneleri yazılmışken soyadı işini halletmeleri de güzel olurdu. Tam fırsatıydı bu bölüm. Diğeri ise Bekir mevzusu. EGO'da olan her şeyi dışarı sızdırmışken onun da köstebek olduğunu ortaya çıkarıp o mevzuyu da kapatabilirlerdi.

ÇGH'nin sonuna daha bakamadım ama Enes Batur'da Fatih Ürek kadar yer almıştır. Fazla yer alacağı kadar bir durum yok zaten. :D @Aserat

• Güldürdün
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,600
Puanı
860
Bu DicBar meselesinden vallahi bıktım. Diziyi gereksiz yere işgal ettikleri yetmiyormuş gibi fragmanların yarısı da onların. Yeter artık bitsin şu ilişki.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,908
Puanı
1,061
Canan Ergüder'in kuaförü tedavinin bitmesine 1 ay kadar kaldığını söylemiş ve bir süredir Feris'in odasındaki tahtada da "Set Tarihi: 17 Temmuz" yazıyor yani tam 1 ay sonrası. Hazır Feris'in adı bu kadar çok anılıyorken bu ihtimale yükselmeye gidiyorum. :Z @mesmeso @serhatt

E4Gv7PqXMAYmLjS

E4G2424XwAwOLeW

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,838
Puanı
1,060
Canan Ergüder'in kuaförü tedavinin bitmesine 1 ay kadar kaldığını söylemiş ve bir süredir Feris'in odasındaki tahtada da "Set Tarihi: 17 Temmuz" yazıyor yani tam 1 ay sonrası. Hazır Feris'in adı bu kadar çok anılıyorken bu ihtimale yükselmeye gidiyorum. :Z @mesmeso @serhatt

E4Gv7PqXMAYmLjS

E4G2424XwAwOLeW
Feris gelene kadar dizi biter. :F

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,838
Puanı
1,060
Aynen bu zamana kadar bitmeyen dizi şimdi reytingleri biraz da olsa yükselmeye başlıyorken biter yine aşırı mantıklı bir yorum. :F
Napiyim, senin saçma yorumlarına bende saçmalıklarla cevap vermeye mecbur kalıyorum. :A Çünkü laftan anllamıyorsun. :A