Show Meleklerin Aşkı - Dizi Yorumları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Hepinize kadın lazım. Bir ben cinselliği ikinci plana atma erdeminde bulunmuş bir kişiyim burada. :A @denizz19
Yalnız ben işin goygoyundayım bunu da belirteyim. :A Ben cinselliği 10. sıralara falan atmıştım konuyu ve mesajlarımı hatırlatayım. :A
Mangalı sen pişirdin yalnız eziksin oloooomm :A
Biz emek verip işten kaçmayız. Bakma burda şov yaptığıma yeri geldi mi elimizi kömüre daldırır mangal semaver de yaparız. :A :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,688
Puanı
1,061
Yalnız ben işin goygoyundayım bunu da belirteyim. :A Ben cinselliği 10. sıralara falan atmıştım konuyu ve mesajlarımı hatırlatayım. :A

Biz emek verip işten kaçmayız. Bakma burda şov yaptığıma yeri geldi mi elimizi kömüre daldırır mangal semaver de yaparız. :A :A
Cinsellik 10.sırada demişsin yalan atma hiçbir erkek hayır diyemez :A

Aman Ne emek ateşin üzerine Eti koy et kendi kendine pişiyor :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Cinsellik 10.sırada demişsin yalan atma hiçbir erkek hayır diyemez :A

Aman Ne emek ateşin üzerine Eti koy et kendi kendine pişiyor :A
Cinsellik başka bir şey ilişki başka bir şey. Uygun ve ciddi bir ilişki elbette isterim sonuçta yaşım 25'e geldi. Evlenmek istiyorum sonuçta. :A Ama burda cinsellik olayı başka taraflara çekiyor. O yüzden o konuda net bir hırsım ve isteğim yok diyebiliyorum. :A

Sizi beklerken o ateş etkisini kaybetmesin diye neler yaptım bee. :A Emek var orda emeekk. :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,688
Puanı
1,061
Cinsellik başka bir şey ilişki başka bir şey. Uygun ve ciddi bir ilişki elbette isterim sonuçta yaşım 25'e geldi. Evlenmek istiyorum sonuçta. :A Ama burda cinsellik olayı başka taraflara çekiyor. O yüzden o konuda net bir hırsım ve isteğim yok diyebiliyorum. :A

Sizi beklerken o ateş etkisini kaybetmesin diye neler yaptım bee. :A Emek var orda emeekk. :A
Gün bitiminde gelmiştik :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061

Valla ben de ikinci plan dedim ama işin şakası yani şu dünyadaki en güzel şey sekstir bence. 10. planda olduğuna inanmıyorum kadeşim. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Gün bitiminde gelmiştik :F
Kanımı dondurmuştunuz. :A
Valla ben de ikinci plan dedim ama işin şakası yani şu dünyadaki en güzel şey sekstir bence. 10. planda olduğuna inanmıyorum kadeşim. :A
En güzel şey o falan değildir. Şimdiye kadar ihtiyaç duymadım günah kardeşim günaahhh. :A Ben kendimi evliliğe ve kendimi adayacağım insana saklıyorum. O yüzden asıl evlendiğimde kaçıncı planda olduğunu göreceğiz, orasını kestiremiyorum. :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,688
Puanı
1,061

En güzel şey o falan değildir. Şimdiye kadar ihtiyaç duymadım günah kardeşim günaahhh. :A Ben kendimi evliliğe ve kendimi adayacağım insana saklıyorum. O yüzden asıl evlendiğimde kaçıncı planda olduğunu göreceğiz, orasını kestiremiyorum. :A
Çok kötü ya valla :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061

Aaa ben de kendimi ona saklıyorum zaten ama bu dünyadaki en güzel şeyin seks olduğu gerçeğini değiştirmez bence. :A