Mehmet Ozan Dolunay 'İmkansız'da! | FOX

Dizi adına çok iyi isim, çok severim Ozan Dolunay'ı. :Z Lakin Hazal Kaya ile ben de yakıştıramadım, yanında küçük durmaz mı? Ozan Dolunay biraz minyon tipli ya o anlamda söylüyorum. Başroldeki üç isim de çok iyi, yılın işlerinden biri olacak gibi görünüyor. :Z

H
Dizi adına çok iyi isim, çok severim Ozan Dolunay'ı. :Z Lakin Hazal Kaya ile ben de yakıştıramadım, yanında küçük durmaz mı? Ozan Dolunay biraz minyon tipli ya o anlamda söylüyorum. Başroldeki üç isim de çok iyi, yılın işlerinden biri olacak gibi görünüyor. :Z
Hazal Kaya ile ikisi aynı yaşta, hatta ay farkı ile Ozan büyük. :A

• İlginç
Reactions: Yiğitt
Ozan'ı boşverin de asıl partnerlerimizin arasında 9 yaş var ama yakışıyorlar gibi duruyor be. :A

Önemli olan yaş farkı aynı yaş falan değil zaten gördüğün üzere yakışıp yakışmaması. :A Buğra ile Hazal bence de harika görünüyor.
Buğra yaşını gösteriyor da nedense 34 kalmış aklımda zaten öyle düşünmedim, Hazal zamanında 1 yaş büyük olduğu Burak'la da aşırı yakışmıştı. :bhr:

• Harika
Reactions: Yiğitt

İyi isim ama ben Hazal'la yakıştıramadım.

Elçinlede yakıştırmayanlar olmuştu adam gencecik görünüyorsa @xemrexxx @serhatt ın kardeşi gibi görünüyorsa ne yapsın :bhr: :bhr: :bhr: