Mehmet Ozan Dolunay 'İmkansız'da! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,229
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Mehmet Ozan Dolunay 'İmkansız'da!

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün'ün oturacağı, başrollerini Hazal Kaya ile Buğra Gülsoy'un paylaşacağı dizinin kadrosuna Mehmet Ozan Dolunay dahil oldu.

Ülkemize 'Oasis'den uyarlanacak olan İmkansız, yakında FOX'ta!

Bugün tweet görmüştüm bunun hakkında.
Medyapım normalde başrolleri çok iyi seçer, yan roller de o kadar tanınmamış ama çok iyi oyunculardan oluşur algımı yıktı. Sezonun dizisi gelmiş olsun... :,)

Tanıtım çekimlerine katılmışlar, oradan kare düşmüş sosyal medyaya.

Orası doğru canım sürprizi kaçmamış oldu.
Ya ben bu dizi için cidden çok ümitliyim, kadroya bak abi resmen Bizim Hikaye'den iyi olacak. Reytinglerde de aynı güzelliği görürüz umarım...
Merakla bekliyordum diziyi bende, ama Ozan gelince merakım daha da arttı.
Dizinin konusunda sadece Buğra ve Hazal'ın karakterlerinden bahsedilince önemli başka erkek/kadın karakter olmaz diye düşünüyordum. Ozan ve Hazal için aşırı yükseldim.

Reactions: slhttnmtl
O zaman cumaları FOX'ta buluşacağız.
Ben de öyle oldum da şey gibi olacak bence Bizim Hikaye'deki Reha Özcan, tanıtımlarda var, karakteri önemli ama tam olarak başrol değil.
Hazal'ı bu kadar sevdiğini bilmiyordum.

Reactions: Emre Ozansoy
Aynen öyle, Akrep ile başlayan cuma yolculuğumuz yeni sezonda FOX'ta İmkansız ile devam edecek.

Elbette Hazal ile Buğra esas karakterler, ama Ozan'ın da çok fazla geride kalacağını düşünmüyorum. Ayrıca Medyapım'ı tercih etmesi cidden çok güzel olmuş.
Hazal'ı sevmeyen ölsün.

Reactions: slhttnmtl
Fox bunu da almış anlaşılan bu sene başlayan sezon başı işlerin hepsi bitecek sezon sonuna kadar

Umarım o kaderin tam tersini yaşatır bize FOX & Medyapım

Anlattığım oydu.
O konuda ben de mutlu oldum, Medyapım her zaman garantidir.
Ağzından bal damlıyor.
Ciddi ciddi 2 seneden sonra 1 TV, 1 dijital dizi ve 1 de filmle geliyor.

Bugün Buğra ile takipleşmişlerdi sosyal medyada görmüştüm ve anlamıştım.
Diziye katıldı haberleri iddia değil gerçekmiş demek.

Hazal ve Buğra izlemek için zaten başlı başına bir sebep. Ozan Dolunay da iyi seçim olmuş.

FOX çok iyi transferler yaptı bu sezon için iddialı giriyor sezona bakalım nasıl sonuçlar alacak, bu sezon reytingler heyecanlı olacak gibi gözüküyor

Kadromuz mükemmeldir, kadın başrolümüz özellikle mükemmelin mükemmelidir.
Herkes gelsin hep beraber izleyelim övüp izleyelim dizimizi.