Mehmet Ali Erbil'in Tavuk Kovaladığı Yıllar

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,853
Puanı
1,061
1585772718522.png

Mehmet Ali Erbil bir zamanlar televizyon ekranlarında tavuk kovalıyordu!

Flash TV'de yayınlanan bu programın adı "Ali Baba'nın Çiftliği", yayınlanan yıl ise 1994 evet bundan tam 26 yıl öncesi...

Flash TV
'nin arşiv programlarını Youtube kanalına yüklemesiyle ünlü şov adamı Mehmet Ali Erbil'in az bilinen ancak televizyon yazarları tarafından "Mali'nin en vasat yılları" olarak nitelendirilen bu programda Erbil yarışmacılarla birlikte tavuk kovalıyordu.

İşte 1994 yılında FLASH TV'de yayınlanan o program...

Bu programdan sonra sanırım Kanal D'de çarkılafelek sunmaya başlamişti diye hatırlıyorum(b)

• Beğendim
Reactions: mrt-06
Çocukluğuma dair hatırladığım en eski programlardan biri olabilir. Yarışmayı Mali'nin sundugunu bile bi kaç sene önce öğrendim. Yüklenmesi sevindirici. O döneme göre baya eğlenceli bi işmiş.

• Harika
Reactions: mrt-06
Ekli dosyayı görüntüle 77493

Mehmet Ali Erbil bir zamanlar televizyon ekranlarında tavuk kovalıyordu!

Flash TV'de yayınlanan bu programın adı "Ali Baba'nın Çiftliği", yayınlanan yıl ise 1994 evet bundan tam 26 yıl öncesi...

Flash TV
'nin arşiv programlarını Youtube kanalına yüklemesiyle ünlü şov adamı Mehmet Ali Erbil'in az bilinen ancak televizyon yazarları tarafından "Mali'nin en vasat yılları" olarak nitelendirilen bu programda Erbil yarışmacılarla birlikte tavuk kovalıyordu.

İşte 1994 yılında FLASH TV'de yayınlanan o program...

Memoşun bu hali çok iyiymiş. :A

Sen de var aslında o tarz bir format sunabilecek enerji. :A Aslında şu karantina günlerinde biri yapsa forumda izdivaç programı da biraz eğlensek. Senaryo olacak yani gerçek değil. :A
Doğru tespit, Orta okulda drama dersinde izdivaç sunuyordum. :F Hatta başka sınıflardan gelip izliyorlardı. :A Hey gidi yıllar o zamanlar okulun en popüleriydim. :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion