Mehmetçik: Kut'ül Amare'de Şok Ayrılık!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,953
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Mehmetçik: Kut'ül Amare'de Şok Ayrılık!

DXm7ekCXcAQFQY1.jpg

TRT 1'in yeni dönem dizisi Mehmetçik: Kut'ül-Amare'de şok bir ayrılık yaşandı.

Başrollerini İsmail Ege Şaşmaz, İlker Aksum, Serdar Gökhan, Özgü Kaya ve Gamze Özçelik'in paylaştığı yapımda 'Süleyman Askeri' karakterini canlandıran Kaan Taşaner'e 7. bölümde sahne yazılmamış olmasının akıllarda bıraktığı soru işaretinin ardından, bugünkü açıklamayla oyuncunun senaryo gereği yapımdan ayrıldığı duyuruldu.

DXmDvEgWsAEGJbz.jpg

Mehmetçik: Kut'ül-Amare, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de TRT 1'de!
Orijinal formatta oku

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,000
Puanı
1,060
aaa gerçekten senaryo gereği mi acaba

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
Kaan 'ın zaten trt 1 de ne işi vardı senaryo gereği falan inandık :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Senaryo gereği pat diye mi çıkması lazımdı? Bana hiç inandırıcı gelmedi doğrusu, hani dizide önemli bir olayın başlangıcı için ilk bölümlerde ölebilirdi ama bir anda diziden çıkması başka şeylerin olduğunun göstergesi. :)

Kaan Taşaner artık dram dizilerine dönsün, tarih kotasını doldurdu. Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinde çok iyiydi, o kıvama dönmeli. :X

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Senaryo gereği ayrıldığını düşünmüyorum açıkçası, senaryo gereği ayrılacak olsa bu şekilde ayrılmazdı herhalde. Dizinin reytingleri istikrarlı bir şekilde düşüyor, bu ayrılıkla beraber yükselme şansı kalmadı bence.

Kaan Taşaner'in Ay Yapım'a geri dönmesini bekliyoruz, UTC'ye yakışır aslında. :A

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Dizideki süresi bu kadarmış demek. Muhtemelen Trt1’de devam eder Kaan Taşaner.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Okuduğum yerlerde dizi setinde kaprislerinden dolayı diyordu ama ben pek inanmadım. Diriliş Ertuğrul'a geçeceği konuşuluyor umarım doğrudur. Yoksa sezon sonuna kadar dizide olması gereken bir oyuncuydu. Rolünü on numara beş yıldız yapıyordu.

Mehmetçik Kut'ül Amare'ye gelirsek diziye yakında Sakallı Nurettin rolüyle başka bir oyuncu dahil olacaktır.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,000
Puanı
1,060
Senaryo gereği ayrıldığını düşünmüyorum açıkçası, senaryo gereği ayrılacak olsa bu şekilde ayrılmazdı herhalde. Dizinin reytingleri istikrarlı bir şekilde düşüyor, bu ayrılıkla beraber yükselme şansı kalmadı bence.

Kaan Taşaner'in Ay Yapım'a geri dönmesini bekliyoruz, UTC'ye yakışır aslında. :A
Hangisine partner olmasını isterdin mesela :)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,000
Puanı
1,060
Birine partner olması şart değil bence, Serhan gibi güçlü bir iş adamı olarak falan dahil olabilir. Fatmagül'ün Suçu Ne'de zengin rolünü çok iyi oynuyordu. :A
Haklısın ama boş boşta adam napıcak dizide,bi işe yaramaz :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,646
Puanı
1,060
Kendi adına iyi olmuş. Kaliteli işlerde yer alsın artık.