sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Medya Oscarları Ödülleri Sahiplerini Buldu!

80734-150x150.jpg

Radyo ve Televizyon Gazetecileri Derneği tarafından 2015'in en iyilerinin seçildiği Medya Oscarları ödülleri sahiplerini buldu!

'Yılın En Dizisi' Diriliş Ertuğrul seçilirken, 'En İyi Kadın Oyuncu', Kiralık Aşk dizisindeki rolüyle Elçin Sangu’ya, 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülü de Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki performansıyla Oktay Kaynarca’ya verildi.

Ödüller Mart ayında düzenlenecek törenle dağıtılacak.

En İyi dizi: Diriliş Ertuğrul (TRT)

En İyi Kadın Oyuncu: Elçin Sangu (STAR-Kiralık Aşk)

En İyi Erkek Oyuncu: Oktay Kaynarca (ATV-Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz)

En İyi Sabah Programı: Günaydın - İrfan Değirmenci - Kanal D

En İyi Reality Programı: Tatlı Sert - Müge Anlı - ATV

En İyiYarışma Programı: Ben Bilmem Eşim Bilir - İlker Ayrık - KANAL D

En İyi magazin Programı: HT KULÜP - HT

En İyi haber Programı: Yaz Boz - A HABER

En İyi Ekonomi Programı: Sabah Raporu - BLOOMBERG

En İyi Radyo: NTV RADYO

En İyi Bölge Radyosu: TRT Diyarbakır Radyosu

En İyi Şov Programı: Güldür Güldür - Show TV

En İyi Tartışma Programı: Enine Boyuna - HT

En İyi Radyo Yapımcısı: Ayhan Sicimoğlu - JOY FM

En İyi spor Programı: Beyaz Futbol-BEYAZ TV

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Diriliş,kiralık aşk-Elçin Sangu,eşkiya dünyaya hükümdar olmaz-Oktay Kaynarcaya tebrikler

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Diriliş Ertuğrul, yandaş Altın Kelebek hariç diğer ödül törenlerinden eli boş dönmez. :)
hay ağzına sağlık ya bu da onun ödülünü kabul etme bununkini etme altın kelebek'i bilmiyoz sanki.her yerde torpilin yandaşlaığın alası dönüyor tık yok dirilişe ödül verilince konu hep yandaşlığa kaydırılıyor çok değerli üyemiz @xemrexxx tarafından. hoş kimseninde onu taktığı yok ya.:Aödüller gayet tarafsızca verilmiş gibi gözüküyor.her zihniyette gruptan ödül sahipleri var. dirilişime tebrikler.bu hafta 14 reyting alalımda kalitemizi bir kez daha ispatlyalım.(lütfen reyting her zaman kalite değildir klişesine girme emrecan:F)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
devletle alakası olan her yerden ödül alır o da bizi enterese etmez:A ayrıca boşa çaba hiçbir ödül altın kelebek edemiyor türkiyede :A
Her üniversiteden aşağı yukarı ödül alıyor. Güneşin Kızları'nın ödül aldığı Altın Kelebek'ten de almayıversin. :))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,645
Puanı
1,061
hay ağzına sağlık ya bu da onun ödülünü kabul etme bununkini etme altın kelebek'i bilmiyoz sanki.her yerde torpilin yandaşlaığın alası dönüyor tık yok dirilişe ödül verilince konu hep yandaşlığa kaydırılıyor çok değerli üyemiz @xemrexxx tarafından. hoş kimseninde onu taktığı yok ya.:Aödüller gayet tarafsızca verilmiş gibi gözüküyor.her zihniyette gruptan ödül sahipleri var. dirilişime tebrikler.bu hafta 14 reyting alalımda kalitemizi bir kez daha ispatlyalım.(lütfen reyting her zaman kalite değildir klişesine girme emrecan:F)
torpil dönen ödülü yıllardır her kanaldan herkes katılmaz kimsenin ihtiyacı yok altın kelebek ne para ne reyting getiriyor :D ayrıca bu dernek yıllardır turkuvaz medy vb. nin kontrolünde tayyip amca rocks yani beni ilgilendirmiyor prestijli bir ödül olmadıkça:A

Her üniversiteden aşağı yukarı ödül alıyor. Güneşin Kızları'nın ödül aldığı Altın Kelebek'ten de almayıversin. :))
her üni derken :D onu yapan beni böyle sevdi trt dizilerini karıştırdın galiba:D
şu an diyince google a yazdım 3 üninin adı çıktı dirilişle ilgili bir de bu ödül:D

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
torpil dönen ödülü yıllardır her kanaldan herkes katılmaz kimsenin ihtiyacı yok altın kelebek ne para ne reyting getiriyor :D ayrıca bu dernek yıllardır turkuvaz medy vb. nin kontrolünde tayyip amca rocks yani beni ilgilendirmiyor prestijli bir ödül olmadıkça:A

her üni derken :D onu yapan beni böyle sevdi trt dizilerini karıştırdın galiba:D
şu an diyince google a yazdım 3 üninin adı çıktı dirilişle ilgili bir de bu ödül:D
dediğim gibi kimseninde seni taktığı yok.senin prestijli gördüklerinde prestij falan yok.sen öyle görmek istiyorsan öyle görmeye devam et.biz ödüllerimizi almaya devam edelim sen bu forumda çığıra dur:F:F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Şimdi tek tek çıkarttırma bana Altın Küre konusunu açıcam. Daha var birçok üniversite. Hem geçen yıl diziyi ben de bilmiyordum, ikinci sezonunda atağa geçti reytinglerde bunun ispatı. Önümüzdeki aylarda ödül mevsimi başlasın toplar bütün ödülleri. Bu kış ayında neyin ödülü olacak ki. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,645
Puanı
1,061
Şimdi tek tek çıkarttırma bana Altın Küre konusunu açıcam. Daha var birçok üniversite. Hem geçen yıl diziyi ben de bilmiyordum, ikinci sezonunda atağa geçti reytinglerde bunun ispatı. Önümüzdeki aylarda ödül mevsimi başlasın toplar bütün ödülleri. Bu kış ayında neyin ödülü olacak ki. :)
neyse bekleyip görelim google amca çok fazla demiyor :D dedğim gibi devletle bağlantılı her ödülü alacaktır ayaklı gazete,altın kelebek vb. de bekleriz:D

dediğim gibi kimseninde seni taktığı yok.senin prestijli gördüklerinde prestij falan yok.sen öyle görmek istiyorsan öyle görmeye devam et.biz ödüllerimizi almaya devam edelim sen bu forumda çığıra dur:F:F
ben onu bunu bilmem olana bakarım :) bir programa katılan ünlülerin kariyerinden bahsederken altın kelebek aldıysa hep söylenir üni ödüllerini kimse söylemiyor:D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
neyse bekleyip görelim google amca çok fazla demiyor :D dedğim gibi devletle bağlantılı her ödülü alacaktır ayaklı gazete,altın kelebek vb. de bekleriz:D
Var var da @Billy Kane ve @EFE UYSAL niye bu zamana kadar konuları açmamış anlamadım. Böyle konuları kaçırmayın arkadaşlar başka türlü Emre ile baş edemezsiniz. :))

Neyse bundan kelli Diriliş nerden ödül alırsa onları açarım ben. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,645
Puanı
1,061
Var var da @Billy Kane ve @EFE UYSAL niye bu zamana kadar konuları açmamış anlamadım. Böyle konuları kaçırmayın arkadaşlar başka türlü Emre ile baş edemezsiniz. :))

Neyse bundan kelli Diriliş nerden ödül alırsa onları açarım ben. :)
gereksiz kişileri çağırma ağzına diline hakim olamayanlarla işim yok benim :)
neyse ben dark matter izlemeye gidiyom 2 bölüm kalmış sezon finaline bitireyim:D