Medipol Başakşehir - Sporting Lizbon | UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu - 2. Maç

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Okan Buruk hocama bakın Utku beyciğim, bu adam ileride Gs’mizi çalıştırmalı... bana o güveni hissettirdi kendisi. :A
Okan hocamı bir gün mutlaka ben de Gs'mizde görmek isterim Şerlok beyciğim. Kendisi has Galatasaraylıdır ve çok da başarılı bir teknik direktör kariyeri yürütmekte şu ana kadar. Sıradaki durağı Gs olabilir diye düşünmekteyim :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Şükürler olsun Avrupa’da yoluna devam eden bir Türk takımı gördük bu sezon, inşallah daha da üst turlara doğru giderler. Sonuna kadar hak edilmiş bir tur. :Z

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Okan hocamı bir gün mutlaka ben de Gs'mizde görmek isterim Şerlok beyciğim. Kendisi has Galatasaraylıdır ve çok da başarılı bir teknik direktör kariyeri yürütmekte şu ana kadar. Sıradaki durağı Gs olabilir diye düşünmekteyim :A

Fatih hocam sonrasında bence de biçilmiş kaftan Gs’miz için Utku beyciğim, adam yıllardır Abdullah Avcı’nın yapamadığını tek sezonda yaptı. :A Gerçekten büyük hoca, daha da büyük olacağını düşünüyorum ileride. :A

• Harika
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Fatih hocam sonrasında bence de biçilmiş kaftan Gs’miz için Utku beyciğim, adam yıllardır Abdullah Avcı’nın yapamadığını tek sezonda yaptı. :A Gerçekten büyük hoca, daha da büyük olacağını düşünüyorum ileride. :A
Abdullah Avcı ligi kazanmak için Avrupa'yı feda ederdi hep Şerlok beyciğim. Sonucunda ikisinde de başarısız olurdu. Okan hoca ise hem Avrupa'da yoluna devam ederken hem de ligde de iddiasını sürdürüyor. Gerçekten büyük hoca :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
2020 de Başakşehir mi şampiyonmu olacak UEFA Avrupa liginde

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Abdullah Avcı ligi kazanmak için Avrupa'yı feda ederdi hep Şerlok beyciğim. Sonucunda ikisinde de başarısız olurdu. Okan hoca ise hem Avrupa'da yoluna devam ederken hem de ligde de iddiasını sürdürüyor. Gerçekten büyük hoca :A
AA benim hassas noktam. :A Hassas noktama temas etmeden de Okan Buruk övebilirsiniz bence. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Başakşehir’in tur atlaması ligdeki şampiyonluk yarışı bakımından iyi oldu. Bu turla birlikte 12 Mart ve 19 martta oynayacakları Avrupa maçları nedeniyle mutlaka ligde de puan kayıpları yaşayacaklardır. Gerçi 12 Mart’ta Avrupa’ya deplasmana giderlerse 15 martta da ligde Trabzon deplasmanına gitmeleri yine Trabzon’un işine gelecek, o kötü.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş