Medipol Başakşehir 3-4 RB Leipzig | UEFA Şampiyonlar Ligi (20/21 Sezonu) H Grubu - 5. Maç

Sizce Maç Nasıl Sonuçlanır?

• Berabere biter.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
UCL.jpg

Medipol Başakşehir'in Golleri: İrfan Can Kahveci (45+3', 72', 85')

RB Leipzig'in Golleri: Y. Poulsen (26'), Mukiele (43'), Dani Olmo (66'), Sörloth (90+2')

Medipol Başakşehir XI: Mert Günok, Rafael, Skrtel, Ponck, Mbombo, Berkay, İrfan Can Kahveci, Visca, Deniz Türüç, Guldbransen, Demba Ba.

RB Leipzig XI: Gulacsi, Angelino, Mukiele, Konate, Upamecano, Sabitzer, Olmo, Kampl, Haidara, Forsberg, Poulsen.

Hakem: Carlos del Cerro Grande
Stadyum: Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
Saat: 20:55
Yayın: beIN SPORTS HD 1

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Tolstoyevski'yi de severiz ama ülke puanı ve Deniz Türüç'ten gelecek bonservis parası daha önemli. Başarılar Başakşehir. :A
benfica ve sparta prague daha önceki maçlarını alsa bizi geçeceklerdi adamları iskoçları yendi
benfica hariç sparta prag ne alaka onu çözemedim fenere yarattığınız kabusu geriye çevirin

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Maçı 23.00’de sanıyordum Türkiye’de olunca erkene alındığını unutmuşum. :A

Maça tam kadro çıkmışız sakat olan isimler hariç. Sörloth filan 11’de olsaydı rotasyon maçıdır, fazla asılmazlar diye Başakşehir’in puan alma ihtimali olabilirdi ama üçüncü sınıf süper lig golcüsü yerine disipline ayak uydurabilen pivot santrfor Yusuf Poulsen sahada olduğu için kafa rahat. Dahası Olmo, Sabitzer, Kamp, Upamecano ve Angelino... Pek beğenmesem de 10 numara olarak Forsberg, bunların hepsi sahada ve hepsi bitirici kaliteye sahip.

Yine de Werner’in yokluğu hissediliyor. Buna rağmen Denizli’ye 3-0’dan maç veren Başakşehir’e karşı zorlanmadan kazanmaları gerekiyor.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Maçı 23.00’de sanıyordum Türkiye’de olunca erkene alındığını unutmuşum. :A

Maça tam kadro çıkmışız sakat olan isimler hariç. Sörloth filan 11’de olsaydı rotasyon maçıdır, fazla aşılmazlar diye Başakşehir’in puan alma ihtimali olabilirdi ama üçüncü sınıf süper lig golcüsü yerine disipline ayak uydurabilen pivot santrfor Yusuf Poulsen sahada olduğu için kafa rahat. Dahası Olmo, Sabitzer, Kamp, Upamecano ve Angelino... Pek beğenmesem de 10 numara olarak Forsberg, bunların hepsi sahada ve hepsi bitirici kaliteye sahip.

Yine de Werner’in yokluğu hissediliyor. Buna rağmen Denizli’ye 3-0’dan maç veren Başakşehir’e karşı zorlanmadan kazanmaları gerekiyor.
En az 5-0 istiyorum, daha azıyla yetinemem bu kez.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski