"Medcezir" Dizisinden Büyük Başarı!

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği "Medcezir" dizisinden büyük başarı!

Başrollerini Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü, Barış Falay ve Mine Tugay'ın üstlendiği "Medcezir" dizisi büyük bir başarıya imza attı. Senaryosunu Ece Yörenç'in kaleme aldığı, yönetmen koltuğuna Ali Bilgin'in oturduğu Cuma akşamları Star'da ekrana gelen "Medcezir" dizisinin resmi facebook sayfasında 1.000.000 takipçiyi aştı!

"Medcezir" yeni bölümleriyle her Cuma 20.00'de Star'da!

mRdSVge6vvI154EZotr70VNs.jpg

Son düzenleme:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,425
Puanı
1,060
Ne diyelim tebrikler Ay Yapım'a. Fakat Karagül'ü geçemezler. :)

Son düzenleme:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Medcezir`i tebrik ederim.başarılarının devamını dilerim

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Fark - Medcezir. :cool: Facebook sayfasında gerçekten kısa zamanda büyük başarı yakalandı tebrikler. :)

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
751
Puanı
224
Dizi bekledigimden cok daha buyuk ilgi gordu ama ratingler sosyal medyada gosterilen ilgi kadar buyuk degil

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,910
Puanı
1,061
Ergen değil hacı "saf aşk" :F:F Çalılık Kuşu söz konusu olunca saf aşk Medcezir olunca ergenik dizi olaya gel:F:F
çalılık kuşundaki tipler diğer kesimlere de hitap ediyor :) mesela burak özçivit i ajda pekkan,bülent ersoy da hayran hayran seyrediyor onlara da ergen dersek ergenlik yaşını kaça çekmiş oluruz (b)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
çalılık kuşundaki tipler diğer kesimlere de hitap ediyor :) mesela burak özçivit i ajda pekkan,bülent ersoy da hayran hayran seyrediyor onlara da ergen dersek ergenlik yaşını kaça çekmiş oluruz (b)
Sen demezmisin ergenlik yaşta değil ruhta diye:F:F Ajda'nın ruhu ergen :F:F hep kendinle çelişiyon :F:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,910
Puanı
1,061
Sen demezmisin ergenlik yaşta değil ruhta diye:F:F Ajda'nın ruhu ergen :F:F hep kendinle çelişiyon :F:F

o ka yüksek yaşlara çekmedim ben ergen ruhunu :F büloş ne peki o da mı ergen :F ayrıca medcezir komple tipler üzerine kurulu bak yardımcı başroller bile mine tugay-barış falay çalıkuşunda kim mehmet özgür ve adını bilmediğim bir teyze :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
o ka yüksek yaşlara çekmedim ben ergen ruhunu :F büloş ne peki o da mı ergen :F ayrıca medcezir komple tipler üzerine kurulu bak yardımcı başroller bile mine tugay-barış falay çalıkuşunda kim mehmet özgür ve adını bilmediğim bir teyze :)
Öhhh beee dedirtiyorsun yaa :F Yan roller için yanıp tutuşan mı var? Mine - Bariş için Medcezir izleyen varsa ben bişey demiyorum artık:F Hee hem izliyorlarsa o zman onlar ergen değil genç yaşta olgunlaşmiş insanlar olur:F:F olayı bu tarafa çekip burdan da yorumlariz:F:F

İsterse 2 milyon olsun Karagül'ü geçemez. :D Şaka şaka hadi tebrikler. :D
Sende azbuz fan değilsin haa:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,910
Puanı
1,061
Öhhh beee dedirtiyorsun yaa :F Yan roller için yanıp tutuşan mı var? Mine - Bariş için Medcezir izleyen varsa ben bişey demiyorum artık:F Hee hem izliyorlarsa o zman onlar ergen değil genç yaşta olgunlaşmiş insanlar olur:F:F olayı bu tarafa çekip burdan da yorumlariz:F:F

olsun sonuuçta komple yaşına göre güzel-yakışıklı isimle doldurmuşlar amaç belli işte :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Ya Forumdash büyük başarı denmiş ama o takipçilerin çoğu genç kızlar bunu da biliyoruz. Madem o kadar seveni varsa dizinin nerede bu reytingler. :D Ama ben kutluyorum diziyi hatta Karagül olmasa izleyeceğim dizilerden biriydi ama gitti Cuma başladı. :)

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Ya Forumdash büyük başarı denmiş ama o takipçilerin çoğu genç kızlar bunu da biliyoruz. Madem o kadar seveni varsa dizinin nerede bu reytingler. :D Ama ben kutluyorum diziyi hatta Karagül olmasa izleyeceğim dizilerden biriydi ama gitti Cuma başladı. :)
Kesinlikle , Karagül olmasa kesinlikle bakardım kaçırmazdım yani :)

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Medcezir'im reytinglerini toparlayacaktır İnş. bu hafta, erkenden sevinmesin hiçkimse. :)