Medcezir 77. Bölüm (Final) Yorumları

Ardakartal

Üye
Reaksiyon puanı
127
Puanı
65
Süper bir bölümle bitti bence heyecan üstüne heycan yaşadım :oley::oley:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ve 77 bölümün sonuna geldik...

Diziyi geç keşif ettim. Keşke daha erken keşfetseymişim ama sağlık olsun, yine de keşfettiğim için çok mutluyum. İyiki izlemişim diziyi, çok güzel bir gençlik dizisi..

Finale gelirsek ilk 1 saat normal bir bölüm gibiydi. Ama dizi sonra çok heyecanlı gitti ve özellikle son 45 dakikası süperdi.

Orkun olmasa final sıkıcı olurdu. :D Finale renk katan isim kesinlikle Orkun'du. Ayşe'nin ölmesine üzüldüm ama orası hızlıca geçiştirildi zaten. :D Leyla ve Giray dizinin sonunda iyi biri olarak gitti en azından. :D

Mira'nın ameliyata girmesi, Yaman'ın bıçaklanıp orada yere yığılması :( Kötü oldum orada bi.

Sonra 3 ay sonraya geçtik. :F Sude'nin o çocuğu kendi gibi sevimsiz. :F Mutlu sonla bitmesi iyi oldu, Mira'nın ölmesini de isterdim, ölmemesini de. :D

Güzel diziydi, alışmıştım ne güzel. :(

header.jpg

@Bully @Yakamoz-Asi geçte olsa yetiştim. :bhr:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Ve 77 bölümün sonuna geldik...

Diziyi geç keşif ettim. Keşke daha erken keşfetseymişim ama sağlık olsun, yine de keşfettiğim için çok mutluyum. İyiki izlemişim diziyi, çok güzel bir gençlik dizisi..

Finale gelirsek ilk 1 saat normal bir bölüm gibiydi. Ama dizi sonra çok heyecanlı gitti ve özellikle son 45 dakikası süperdi.

Orkun olmasa final sıkıcı olurdu. :D Finale renk katan isim kesinlikle Orkun'du. Ayşe'nin ölmesine üzüldüm ama orası hızlıca geçiştirildi zaten. :D Leyla ve Giray dizinin sonunda iyi biri olarak gitti en azından. :D

Mira'nın ameliyata girmesi, Yaman'ın bıçaklanıp orada yere yığılması :( Kötü oldum orada bi.

Sonra 3 ay sonraya geçtik. :F Sude'nin o çocuğu kendi gibi sevimsiz. :F Mutlu sonla bitmesi iyi oldu, Mira'nın ölmesini de isterdim, ölmemesini de. :D

Güzel diziydi, alışmıştım ne güzel. :(

Ekli dosyayı görüntüle 45171

@Bully @Yakamoz-Asi geçte olsa yetiştim. :bhr:
Ahh ahh ayşenin ölümü beni sarsamadi bile yani ağlayamadim çünkü aksiyon devam etti kalp krizinden gitcektim :(

Ahh ahh ayşe inşallah diğer dizilerinde basrole yakın olur[emoji7] [emoji7]