sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bir ZeyKer efsanesi olmak kolay değil öyle Kerem bir an olsun ihanet etmedi Zeynep'e.

Mert eğer gerçekten Olcay ile birlikte olduysa gözümdeki tüm sempatikliğini kaybeder.
Ben Eylül'e kızıyordum ama ilişkiyi asıl bitiren Mert oldu. Ben iptal, ben şok, ben vefat. :eek: Böylece Eylül'le Mert olayında ters köşe olduk, Mira değil de Yaman ölürse ters köşenin kralını görürüz. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,158
Puanı
1,061
Gercekten cok iyi bir bölüm izledik. Pek bir sey olmaz diyordum bu bölüm, Yaman ve Mira arasinda gecer falan diyordum ama olaylarin krali oldu.

Mert yapmamistir insallah öyle bir sey ya. Eylül ve Mert'i bitirmesinler, en masumu da onlardi ya. :T:

Bu dizinin finalini kestiremiyorum hala. :D

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ben Eylül'e kızıyordum ama ilişkiyi asıl bitiren Mert oldu. Ben iptal, ben şok, ben vefat. :eek: Böylece Eylül'le Mert olayında ters köşe olduk, Mira değil de Yaman ölürse ters köşenin kralını görürüz. :)
Mutlu sonla bitsin Mira ameliyattan sağlam çıksın. Yaman'la bir oğulları, bir de kızları olsun. Bir ömür boyu mutlu mesut yaşasınlar. Çok mu şey istiyorum? :)

Kuzey Güney'in finalinde de ölüm bekleniyordu ama olmadı Kuzey ve Cemre kavuştular. Medcezir'in finalinde de ölüm olmaz inşallah. :(