Medcezir 23. Bölüm Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Araf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hele şükür bitirdik.

Orkun'un Mira'yı aldattığının herkes tarafından öğrenildiği bölümden sonra 1. düşüş, Tan'ın yakalandığı bölümden sonra 2. düşüş, Ender'in dosyasının kapandığı bölümden sonra 3. düşüş. 23. bölümde abidik gubidik zaman geçirme sahneleriden sonra tertemiz CTRL + W yapıp dizi kapattık çok şükür. Tan'ın ilk bölümlerinde bırakacaktım aslında ama reyting rekorunu kırdığı bölümleri de izlemek istedim. İsteğimi gerçekleştirdim ama gerisi gelmedi. Yaman-Mira sahneleri için bayağı bir dayanmak zorunda kaldım fakat o sahneler bile izlemek için yeterli değil.

Emre Özcan'ın "İlk 15 bölümü dünya standartlarında" demesi üzerine başlamıştım. Buraya kadar dayanabildim.
Bu arkadaş dizimizi beğenmemiş, linçleyelim :A @Yakamoz-Asi

• Harika
Reactions: MasacRE and MEnes
  • Harika
Bu forumu muasır medeniyetler seviyesine çıkartmamız gerekiyor yoldaşım.. @MasacRE @Sherlock

Ah yoldaşım ah ne kadar hak versem az kalır bu mesajların karşısında... Ama artık buradayız ya gerisi çorap söküğü gibi gelecektir... @Sherlock @MasacRE
Gördüklerim karşısında şoke olmuş durumdayım. Çok yazık... @DarkLegenD kardeşimizi burada terk edip gitmemiz hiç yaramamış belli ki ona. Çook yanlış yollara savrulmuş durmuş. Ama adım adım ilerleyeceğiz yoldaşlarım. Gerekli tedavileri uygulayacağız. Her kimin ihtiyacı varsa bulup gerekeni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın...

Gördüklerim karşısında şoke olmuş durumdayım. Çok yazık... @DarkLegenD kardeşimizi burada terk edip gitmemiz hiç yaramamış belli ki ona. Çook yanlış yollara savrulmuş durmuş. Ama adım adım ilerleyeceğiz yoldaşlarım. Gerekli tedavileri uygulayacağız. Her kimin ihtiyacı varsa bulup gerekeni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın...
@DarkLegenD de parlak tayfasına katılmış.. @MEnes

• İlginç
Hiç sorma yoldaşım, zamanında çöp SİDABULYU dizileri izliyordu onlardan çekip çıkarmıştık kendisini... Ama biz gidince başka dehlizlere düşmüş demek ki... Biz olmadan bu @DarkLegenD denen adam bir hiç gerçekten... @Sherlock @Maskeli Fedai
------

NEEEEEEEEEEEEEEE... Neler görüyor bu gözlerim... Bu da nesi... @Sherlock @MasacRE

• Harika

Hiç sorma yoldaşım, zamanında çöp SİDABULYU dizileri izliyordu onlardan çekip çıkarmıştık kendisini... Ama biz gidince başka dehlizlere düşmüş demek ki... Biz olmadan bu @DarkLegenD denen adam bir hiç gerçekten... @Sherlock @Maskeli Fedai
------

NEEEEEEEEEEEEEEE... Neler görüyor bu gözlerim... Bu da nesi... @Sherlock @MasacRE
Bu okuduklarım doğru mu... O kadar mı çıktın yoldan be kardeşim... @DarkLegenD

İşimiz çok uzun ve meşakatli olacak belli ki yoldaşlarım bu uzun ara kimseye iyi gelmemiş belli ki...