Masumlar Apartmanı'nda Safiye Rolü İçin Daha Önce Kime Teklif Gitti?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Game of Thrones ve Lost da sonradan bekleneni veremedi ama en iyi yabancı dizi kategorisinde finale kaldılar. :A

Yok ya, Gülben 33 ise Safiye 36-37'dir. :A Olayın 90'larda yaşandığını düşünürsek gerçek Safiye o zamanlar 45-50 yaşındaydı gerçi. :A
Bi ara 40 yaşındasın filan diye laf sokuyorlardı birbirlerine:A Ama yukarda dediğim sebeplerden dolayı Bennu'yu destekledim:X Ezgi'nin komedi yönü bende çok baskın malasef:X O yuzden ben Gülben'i daha başarılı buluyorum. Geri planda kaldı gibi sosyal medyada da:(

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Bi ara 40 yaşındasın filan diye laf sokuyorlardı birbirlerine:A Ama yukarda dediğim sebeplerden dolayı Bennu'yu destekledim:X Ezgi'nin komedi yönü bende çok baskın malasef:X O yuzden ben Gülben'i daha başarılı buluyorum. Geri planda kaldı gibi sosyal medyada da:(
Bence de Gülben > Safiye ama Ezgi Mola da rolün üstesinden çok güzel kalktı. Eğer Bennu Safiye olsaydı, Merve de Gülben olamazdı. Bardağın dolu tarafına bak birde. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Çok iyi olurdu ama Bennu Yıldırımlar 50'sine dayandı artık. 35-45 yaşındaki oyuncular bu role daha ideal gibi duruyor. :X

Senin için acı bir gerçeği dile getiriyorum: Kırmızı Oda çabucak unutulacak ama Masumlar Apartmanı uzun bir süre boyunca hafızalarda yer edinmeye devam edecek. :A
Sana kötü bir haberim var. :( Bennu Yıldırımlar bırak 50'sine dayanmayı 52 oldu. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
860
Çok güzel olurdu :Z zaten Ü.E.K'larında oynamıştı bu tarz bi karakter :Z ama Ezgi Mola'da çok iyi oldu :bhr: