Masumlar Apartmanı'nda 'Melisa Şenolsun' İle İlgili İlginç Tesadüf! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,151
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1628687676592-jpeg.107215

Masumlar Apartmanı'nda 'Melisa Şenolun' ile ilgili ilginç tesadüf!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın yönetenliğini Çağrı Lostuvalı'nın üstlendiği, başrollerini Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar'ın paylaştığı yapımın yeni sezon kadrosuna Melisa Şenolsun'un dahil olduğu geçtiğimiz günlerde öğrenilmişti.

Daha önce O3 Medya imzalı 'Aziz' dizisi ile anlaşan ancak sözleşme aşamasında anlaşması bozulan güzel oyuncu Şenolsun, Masumlar Apartmanı'nda üniversiteli genç kız rolüne hayat verecek.

Öte yandan Haziran ayında yayınlanan sezon finalinde senaryo gereği ölerek diziden ayrılan İnci karakteri için ilk başta Melisa Şenolsun ile görüşüldüğü ama son anda Farah Zeynep Abdullah ile anlaşıldığı ortaya çıktı.

Masumlar Apartmanı yeni sezonuyla yakında TRT 1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,982
Puanı
1,061
Zaten Farah o dönem başka bir projesi olduğu için en başta reddettiğini ama pandemi nedeniyle iptal olduğu için sonradan yine Onur Güvenatam'la restoranda karşılaştığında senaryoyu okuyup kabul ettiğini söylemişti ama bu kadarı harbiden tuhaf olmuş. :A Demek ki Onur Bey Farah'ta bu kadar ısrar etmese (edilmeyecek gibi değil gerçi) her şey daha farklı olabilirmiş. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Geçenki konuda yazacaktım buraya kısmetmiş. :A Farah ve Melisa'yı yüz hatları olarak benzetiyorum o yüzden rolün ona da teklif edilmesine şaşırmadım. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,230
Puanı
1,060
Birsen yine birşey demiş daha öncede farklı bir haber yapmış melisa ilgili ilginç :D