TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,588
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kitap attıysa büyük ihtimalle Naci'dir ama ters köşe de yapabilirler her an. :A
------

Zannetmiyorum, düşük bir ihtimal gibi duruyor. Geçen bölümün son sahnesinde de kazan dairesine yemek götürmüştü çünkü. :A
Öyle bir kaç yorum gördüm de merak ettim. :A Safiye annesinin hayalini görüyor, Han da orada birinin hayalini görüyordur yada manker falan olabilir. :F

Sadakatsiz'in son bölümü gibi bir şey çıkara şaşırmam.

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,588
Puanı
1,060
Yine iyi bir bölüm izledik, özellikle Han psikoloğu ile konuşurken odaya dalan başka bir hastayla olan sahne, bölümün sahnesiydi kesinlikle. Bunun gibi farklı ve psikolojik sahneler izlemeye açız.

Han'ın kazan dairesinde sakladığı isim ya Naci ya da Esat'tır ama Tansel Öngel'in gelişinin belirsiz oluşu yüzünden henüz tam karar verilmediği için de akılda soru işareti bırakmak için Esat'ı da kayıplara karıştırmışlar. :A Ceylan ve Uygar da olabilir deniliyor fakat ben bu ihtimalin çok düşük olduğunu düşünüyorum.

Bölümün sonunda Esra'yı kafasından darp eden kişinin saatlerce Han'ın evini gözleyen psikiyatristeki hasta olduğunu düşünüyorum. Birazcık karakter derinine inersek Han böyle bir riski kolay kolay alamaz. :A

Bu arada Neriman karakterini es geçemeyeceğim. Gizem Katmer usta oyuncuların arasında kala kala kendini çok iyi geliştiriyor. Özellikle geçen bölümdeki kahkahaları sadece İnci'yi değil hepimizi nefessiz bırakmıştı.
------

Zürafa'ya ne oldu öyle? :eek:
Zürafa? :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
AZ ÖNCE KONUŞTUM PROGRAMI - 19.04.2021 (Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar)

Al doya doya izle bakalım. :A @kerem

• Harika
Reactions: kerem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
25. BÖLÜM

19. bölümden beri biriktirmişim, son 3-4 gündür bölümleri tamamlıyorum. Özlemişim vallahi, anca vakit bulabildim. Çok huzur veren, gülümseten, sakin işlerden biri. Ekibin enerjisine bayılıyorum, ekibin güzelliği işe de yansıyor böyle işte. :bhr:

İnci ve Ege'nin babası öldü, sonunda öldü diyeyim hatta. Hiç sevmiyordum adamı zaten, tabi ölüm üzüyor orası ayrı... Ege'nin adına en çok üzüldüm.

Safiye'nin İnci'ye tokat atması, İnci'nin eve ayakkabılarıyla girerek çığlık atması... Efsane sahnelerdi kesinlikle.

Han'ın çöpü karıştırdığı olaylarını İnci gördü, tabi Esra'nın da etkisi var. İnci beklenen tepkiyi vermedi, garip bir şekilde hoşgörüyle karşıladı. Tedaviye ikna etmesi epey zor olacak gibi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
25. BÖLÜM

19. bölümden beri biriktirmişim, son 3-4 gündür bölümleri tamamlıyorum. Özlemişim vallahi, anca vakit bulabildim. Çok huzur veren, gülümseten, sakin işlerden biri. Ekibin enerjisine bayılıyorum, ekibin güzelliği işe de yansıyor böyle işte. :bhr:

İnci ve Ege'nin babası öldü, sonunda öldü diyeyim hatta. Hiç sevmiyordum adamı zaten, tabi ölüm üzüyor orası ayrı... Ege'nin adına en çok üzüldüm.

Safiye'nin İnci'ye tokat atması, İnci'nin eve ayakkabılarıyla girerek çığlık atması... Efsane sahnelerdi kesinlikle.

Han'ın çöpü karıştırdığı olaylarını İnci gördü, tabi Esra'nın da etkisi var. İnci beklenen tepkiyi vermedi, garip bir şekilde hoşgörüyle karşıladı. Tedaviye ikna etmesi epey zor olacak gibi.
Ya sen Kırmızı Oda'yı bayağı boşladın ne iş. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt