'Masumiyet'in Afişi Yayınlandı! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,069
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1613489779221-png.99332

FOX'un tanıtımları ile büyük merak uyandıran yeni dizisi 'Mausmiyet'in afişi yayınlandı!

Yapımcılığını Gold Film'in, yönetmenliğini Ömür Atay'ın üstlendiği, senaryosunu Sırma Yanık'ın kaleme aldığı, başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'ın paylaştığı dizinin kadrosunda Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal ve Ertuğrul Postoğlu gibi isimler de yer alıyor.

20210216_101127.jpg

İki annenin çocukları için verdikleri büyük mücadeleyi ekrana taşıyacak olan 'Masumiyet' ilk bölümüyle 24 Şubat Çarşamba akşamı 20.00'de FOX'ta başlıyor!

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,069
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,069
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
En azından bu sefer Deniz Çakır diyorsun.

Serkay bu kadroda yer bulması onun adına büyük başarı,umarım dizi tutar ne yalan 3 isimde sağlam isimlerde bakalım artık.
İlk dizisinde Ahmet Mümtaz Taylan ve Deniz Uğur'la oynamıştı, çok iyiydi orada ama reyting kurbanı oldu dizi. Sonrasında yaz dizisinde oynadı, daha da sevildi. Umarım bu dizi uzun ömürlü olur da bol bol görürüz Serkay'ı, diğer 3 usta ismi. :bhr:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
İlk dizisinde Ahmet Mümtaz Taylan ve Deniz Uğur'la oynamıştı, çok iyiydi orada ama reyting kurbanı oldu dizi. Sonrasında yaz dizisinde oynadı, daha da sevildi. Umarım bu dizi uzun ömürlü olur da bol bol görürüz Serkay'ı, diğer 3 usta ismi. :bhr:
Ben Serkayı Surviordan dolayı sevmem :A Bu arada bir yorum okudum,"acuna kurban gitmedi" diye de Acunun kanalında uzun süre 4 kişi ülke ülke gezip bir program yaptılar. Yane Survivor ve Acun sayesinde önünü açtı.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy