'Masumiyet' Dizisinin İlk Tanıtımı Ne Zaman Yayınlanacak? | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,068
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence de Savaşçı'yı başka günlerde harcamazlar. Kefaret cumartesiye gelecek olursa aslında düşünüledebilir. Aslında dizinin tanıtımları ilgi çekerse çarşamba riskini alırlar bence de tanıtımlar iyi gelmezse cumartesi daha risksiz olur. Yalnız SÇK fandom da bu sefer bunlara rahat vermez sizin diziniz yüzünden dizimiz bitti diye. :A

Anam yine koca bi paragraf yazmışım. :F
Tanıtımın gördüğü ilgiye göre karar vereceklerini sanmıyorum, ama yapabilirler. Eğer senaryolarına güveniyorlarsa çarşamba da tutar, bir şekilde devam eder.

Sen Çal Kapımı'nın bitmesini sırf fanları yüzünden istiyorum. Reytingleri düşünce kafayı Baraj'a ya da Kefaret'e takıyorlar. İkisinin de reytingleri düşünce zil takıp oynuyorlar resmen. :A Sanki kendi dizileri hiç bitmeyecek gibi davranıyorlar.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Tanıtımın gördüğü ilgiye göre karar vereceklerini sanmıyorum, ama yapabilirler. Eğer senaryolarına güveniyorlarsa çarşamba da tutar, bir şekilde devam eder.

Sen Çal Kapımı'nın bitmesini sırf fanları yüzünden istiyorum. Reytingleri düşünce kafayı Baraj'a ya da Kefaret'e takıyorlar. İkisinin de reytingleri düşünce zil takıp oynuyorlar resmen. :A Sanki kendi dizileri hiç bitmeyecek gibi davranıyorlar.
Allah aşkına 14 yaşında bile olmayan çocuklardan ne beklersin :A :A en azından 10 bölümlük senaryosu yok Baraj Ve Kefaretin kendi dizileri gibi
------

İnşallah biter de kurtuluruz :A

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060

Normalde pek akıllıca bir yöntem değil ama bilemedim ya. :A

O kadarını bilmiyorum da geçenlerde Kefaret'in reytingleri bizimkinden daha düşük, o biter diye seviniyorlardı. :A Değişik insanlar. :A

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,068
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şimdi fark ettim, 2 dakikalık video Deniz Işın bile varken Hülya Avşar yok. :eek: Neden böyle bir şey yaptılar acaba?

Sırma Yanık'ın hikayeleri başta çok iyi oluyor, ama sonra bozuyor. Umarım bu dizi öyle olmaz, bu kadroyu harika bir hikayede izleriz.

• Beğendim
Reactions: STAR and Carpe Diem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,068
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Katılıyorum hikayeye güzel giriş yapıyor ama sonrası gelmiyor..Umarım 2.Kardeş Çocukları olmaz...
Ben de izlemeyi düşünüyorum bu arada ..
(@Emre Ozansoy uzun süre sonra star dışında bir diziye başlayacam heyecanlandım:bhr:)
Kardeş Çocukları hakkında bir fikrim yok, bakmadım. Ama Fazilet Hanım ve Kızları, Zalim İstanbul çok iyi dizilerdi.

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Carpe Diem and STAR

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Geliyoruz düşman çatlamaya. :A

hülya avşar birinci belli ile ilgili görsel sonucu

• Harika

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Kardeş Çocukları hakkında bir fikrim yok, bakmadım. Ama Fazilet Hanım ve Kızları, Zalim İstanbul çok iyi dizilerdi.
Zalim İstanbul çok iyidi keşke gün değişikliği ve güzel bir senaryo yazılıp devam edilseydi kadro çok iyidi :love1: ilk senaristi miydi dizinin ve kaö senarist değiştirdi dizi :D

• Beğendim

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Tanıtımı da diziyi de merak ediyorum. Umarım bu kadroya yakışır bir senaryo vardır ama Sırma Yanık beni tedirgin ediyor. :A

Çarşamba yayınlanacağını düşünüyorum. Eğer Sadakatsiz geçen haftaki düşüşünü bu hafta da sürdürürse (ki tüm bölüm Ali’ye ayrıldığı için öyle olacağını düşünüyorum) Çarşamba’nın yeni yüksek reytingli işlerinden olabilir. Zaten sıkıcı gidiyor Çarşamba, renklenir biraz. :A
Nee? :A

Tam tersi oldu, tüm gruplarda 12 reytine ulaştı neyse ki. Bu diziye geçit yok. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Nee? :A

Tam tersi oldu, tüm gruplarda 12 reytine ulaştı neyse ki. Bu diziye geçit yok. :A
Kadın iyi başlayıp batırıyor dizileri aşk üçgenini geçtim dörtgenler falan yazıyoe. :A Fazilet ve Zalim İstanbul’da gördük çıkan kaosları. :A

Yine de Çarşamba iyi gideceğini düşünüyorum bu dizinin. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Kadın iyi başlayıp batırıyor dizileri aşk üçgenini geçtim dörtgenler falan yazıyoe. :A Fazilet ve Zalim İstanbul’da gördük çıkan kaosları. :A

Yine de Çarşamba iyi gideceğini düşünüyorum bu dizinin. :A
Zalim İstanbul'u bir süre sonra yazmayı bırakmıştı o zaman bozmuştur, yoksa bendeki mühürlü senaristlerden biri. :A @Aserat

Bence de iyi gider, Sadakatsiz'i etkileyecek gibi duruyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Zalim İstanbul'u bir süre sonra yazmayı bırakmıştı o zaman bozmuştur, yoksa bendeki mühürlü senaristlerden biri. :A @Aserat

Bence de iyi gider, Sadakatsiz'i etkileyecek gibi duruyor. :A
Iyy övdüğü senariste bak ya ucuz ucuz entrikalar, üçgenler yazıp 10-15 bölüm sonra batıran kadını mı savunuyorsun gerçekten. :A