Masum Değiliz'in Yayın Tarihi Belli Oldu!

Daha neler ögenecem bakalım
İlkkez oka bastım
İyi geceler sanada
Çaktırma bende daha bir kaç hafta oldu ögreneli
ama kendi çabamla öğrendim.
Güzel aslında, tek tek bakacağına bir hamleyle hoopppp orjinale ışınlanıyorsun

Twitterda gizlilik özelliğinin olduğunu bilmiyordum, özel şeyler paylaşılmıyor genelde çünkü fotoğraf yüklenmiyor, sadece mesaj atılıyor diye biliyorum tıpkı bu forum gibi.

Hiçbirini beğenmedim.
Hepsine 1 veriyorum.
(Olmamış çağırma mod on.
)

Olmamışlık demedim yine cümleyi tam anlamamışsın.
Ben dedim ki hiç birini beğenmedim diyerek kendi mesajıma olmamış çağırdım.
Demekki analiz işi olmamışa susatmış seni
@Forumdash üsteki mesajın okuna basıp olmamışı kondurabilirsin

@eskici bak beyefendi beğenmemiş espirilerimizi
@MasacRE- sende öncelikle etiketlediğim konuya gidio fikrini söyle sonrada istersen at olmamış Menese

Twitterda gizlilik özelliğinin olduğunu bilmiyordum, özel şeyler paylaşılmıyor genelde çünkü fotoğraf yüklenmiyor, sadece mesaj atılıyor diye biliyorum tıpkı bu forum gibi.
Yok yanlış biliyorsun.
Fotoğraf paylaşılıyor ve gizlilikten dolayı misal ben Denize birşey yazsam oda bana cevap verirse onun arkadaş listesindekiler benimkinde yoksa benim mesajı görmüyorlar, sadece Deniz'in cevaplarını görebiliyorlar.

Esprilerinizin linkini atın teker teker vereyim olmamışlarınızı, 7 sayfa onları mı arayacağım şimdi

Esprilerinizin linkini atın teker teker vereyim olmamışlarınızı, 7 sayfa onları mı arayacağım şimdi
@Forumdash sayemde yeni birsey öğrendi sanada öğreteyim.
Aramana gerek yok, Hani o güldüğün 3ü bir aradaki mesajım varya orda "Dosi dedi": hemen yanındaki oka bastınmı orjinale ışınlanırsın

ama boşver atma olmamış

En iyi reyting alan dizi totalde 5-6 alıyor totalde. İyi işlenirse belli bir oranda reyting alabilir.

Bence onlar bana kıyamaz olmamış atmazlar.
Ama yine de ilginç bir duygu olacağı kesin toplu olmamış yemenin.

Geliştirmişler demek ki ben kullandığımda öyle değildi. Genelde TT'den konuşuluyor zaten. Özel mesajlar sık kullanılan bir özellik değil.

İyi hadi bu bilgiyi benle paylaşmanın hatırına vermiyorum bu seferlik olmamış
Teşekkürler

Desene bilmeyen çok var
başkalarınada bir genel bilgilendirme yaparım gün içerisinde