Masterchef Türkiye - Yeni Sezon Tanıtımı | TV8

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,982
Puanı
1,061
86cb3e1594a8765963fbf7330f6875ac.jpg

TV8'in sevilen yarışması Masterchef Türkiye'nin yeni sezon tanıtımı yayınlandı.

Yapımcılığını Acun Medya'nın üstlendiği, jüri üyeliğini ise Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun yaptığı, geçtiğimiz sezonda aldığı reytinglerle dizilere dahi meydan okuyarak büyük başarıya ulaşan yapım, merakla beklenen yeni sezonuyla yakında ekranlarda olmaya hazırlanıyor.

Masterchef Türkiye, 4. sezonuyla yakında TV8'de!

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,896
Puanı
360
Bekliyorum favori yarışmam. Eylülde bitirmeyi bilseler hepsini izleyeceğimde kış dizileri gelince sonlarını izleyemiyorum.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,124
Puanı
710
Bu yarışma önce Show tv'de başladı Allahtan bu tuttu.Kanal D yaptı tutmadı.FOX yapıyor aynısı tutacak mı bakalım?

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,325
Puanı
1,060
Yaz döneminin şaşırtan ratinglerine sahip yarışması...
Henüz ekranda yüzleri eskimedi o yüzden gene 6-7 bandında gider gibime geliyor...
Ama gün gelecek oda birgün Survivor gibi eskiyecek..

Ama Seneye All Star Bekliyorum Masterchefde ; bak o işte çok keyifli olur.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,896
Puanı
360
Henüz ekranda yüzleri eskimedi o yüzden gene 6-7 bandında gider gibime geliyor...

aslında geçen sene mesela survivor diziler yokken 15 reytinglere kadar çıkmıştı. diziler olmasa yine o kadar alabilir. yazın master chef ve survivoru denese tv8 daha iyi olabilir bence

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,325
Puanı
1,060
aslında geçen sene mesela survivor diziler yokken 15 reytinglere kadar çıkmıştı. diziler olmasa yine o kadar alabilir. yazın master chef ve survivoru denese tv8 daha iyi olabilir bence
Pandemi den kaynaklı; halkın tek eğlence kaynağı televizyon olması ve tv de sadece Survivor olması 15 ratingleri aldırttı Survivora. O yüzden geçen sene çok doğru karşılaştırma değil.
Ama mAsterchef henüz ekran için yeni ve farklı bir yapısı var.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,896
Puanı
360
Pandemi den kaynaklı; halkın tek eğlence kaynağı televizyon olması ve tv de sadece Survivor olması 15 ratingleri aldırttı Survivora. O yüzden geçen sene çok doğru karşılaştırma değil.
Ama mAsterchef henüz ekran için yeni ve farklı bir yapısı var.
ama rakibi olmasa yükselebileceğine bir örnek bence. ömrü biten bir yarışmanın 15 reyting alacağını düşünmüyorum.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,982
Puanı
1,061
Yeni fragman:

Bekliyorum favori yarışmam. Eylülde bitirmeyi bilseler hepsini izleyeceğimde kış dizileri gelince sonlarını izleyemiyorum.
Bu yarışma önce Show tv'de başladı Allahtan bu tuttu.Kanal D yaptı tutmadı.FOX yapıyor aynısı tutacak mı bakalım?