''MasterChef Türkiye'' Yeni Günlerinde Yayınlanacak!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dl9DBHFXoAIhU8W.jpg

TV8'in sevilen programı ''MasterChef Türkiye'' gün değiştirdi!

Yapımcılığını Bloom Medya'nın, jüri üyeliğini Mehmet Yalçınkaya, Hazer Ameni ve Somer Sivrioğlu'nun üstlendiği program cumartesi-pazar akşamları yayınlanıyordu. O Ses Türkiye, yeni sezonu hafta sonu açacağı için program artık haftanın ilk iki günü izleyiciyle buluşacak.

''MasterChef Türkiye'' yeni bölümleriyle pazartesi ve salı 20.00'de TV8'de!

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,909
Puanı
360
Umarım master chef iyi oranlar alır

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,047
Puanı
1,061
Zaten kimsenin zirve beklentisi yoktur diye düşünüyorum. İlk 15'e girse yeter TV8 için.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Haftasonu en son 4 reytingi geçmişti, ortalaması da o zaten programın. Bence kötü değildi, Pazartesi ve Salı O Ses yayınlansa daha iyi giderdi. Yanlış tercih olmuş diyeceğim ama Acun’un Kızım hamlesi sonrası susuyorum. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Haftasonu en son 4 reytingi geçmişti, ortalaması da o zaten programın. Bence kötü değildi, Pazartesi ve Salı O Ses yayınlansa daha iyi giderdi. Yanlış tercih olmuş diyeceğim ama Acun’un Kızım hamlesi sonrası susuyorum. :A
4-5 yılda bir hamle yapıp iş tutturdu yani, bozuk saat bile günde iki kere doğruyu gösterir. O kadar abartılmasın bu dizi tutturma mevzusu :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
4-5 yılda bir hamle yapıp iş tutturdu yani, bozuk saat bile günde iki kere doğruyu gösterir. O kadar abartılmasın bu dizi tutturma mevzusu :A

Olsun Yiğit beyciğim, yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Tutturmayı başardı sonuçta, gerçi şu an baktığımız zaman dizinin günü değişmese SAK’ı bile geçebilirmiş. O yüzden başarısının etkileyiciliği bir tık azaldı. Haklı olabilirsin. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Olsun Yiğit beyciğim, yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Tutturmayı başardı sonuçta, gerçi şu an baktığımız zaman dizinin günü değişmese SAK’ı bile geçebilirmiş. O yüzden başarısının etkileyiciliği bir tık azaldı. Haklı olabilirsin. :A
Yok ben başarısından demiyorum, cuma günü iki grubu almak kolay değil her türlü alkışı hak ediyor da senin konudaki ilk iki mesajının son cümlesine dediydim. :A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,123
Puanı
560
Hafta sonu yayınlama git çukura Edhonun olduğu gün yayınla ula acun yatacak yerin yok