TV8 MasterChef Türkiye - Program Yorumları

Künefe oyununda Mavi Takım 6-3 kazandı. Şirin künefede 3 puandan birini alan yarışmacı ve tüm tabaklar sıralamasında 1.sıraya yükselmiş bu hafta.

Şirin'i potaya gönderemezler bu hafta bence :)

(Bu akşam Kırmızı Takımın 3 puanını alan yarışmacılar: Şirin, Eda, Ayşe)

• Beğendim
Reactions: xemrexxx
Kırmızı Takımda bireysel dokunulmazlığı Beyza aldı ve potaya Muratcan'ı gönderdi. Takım ise Nevzat'ı gönderdi.

Görece daha az başarılı yarışmacılar potaya gitmiş oldu.

İşin ilginci yarın akşam da düello var. Ali Nazik yapacaklar. Normalde haftada bir kez olurdu. İlginç bir hafta oluyor.

Not: Zübeyde kaptan iken hiçbir takım oyununu kaybetmedi şu ana kadar :)

Kırmızı Takımda bireysel dokunulmazlığı Beyza aldı ve potaya Muratcan'ı gönderdi. Takım ise Nevzat'ı gönderdi.

Görece daha az başarılı yarışmacılar potaya gitmiş oldu.

İşin ilginci yarın akşam da düello var. Ali Nazik yapacaklar. Normalde haftada bir kez olurdu. İlginç bir hafta oluyor.

Not: Zübeyde kaptan iken hiçbir takım oyununu kaybetmedi şu ana kadar :)
Daha duyunca bile canım çekti Alinazik 😋

• Aynen
Reactions: Royal Highness
Zübeyde'nin kaptanlığını yaptığı Mavi Takım bugünkü 2.takım oyununu da kazanarak haftayı kazanmış oldu.

Yani Zübeyde 3. kaptanlığında 3. kez kazanmış oldu.
Şu ana kadar kaptan iken takımıyla birlikte oynadığı
8 takım oyununun 8'ini de kazandı.

Şefler daha önceki sezonlarda takımı 8-0 kazanan bir kaptan hatırlamadıklarını söylediler.

Yarınki takım oyununu da Mavi Takım kazanırsa Zübeyde 3 kaptanlığında çıktığı 9 oyunun tamamını takımıyla birlikte kazanmış olacak. 9-0 yapan kaptan olarak tarihe geçecek.

Zübeyde MasterChef'e damga vurmaya devam ediyor. Tebrikler Zübeyde, tebrikler Mavi Takım 🔵

Screenshot_20241002_231527_X.jpg

@RüzgarGülü @xemrexxx @The_Erinch
@Angelica @Zeyno @dnzmrtozt

Son düzenleme:
Zübeyde resmen Tanrı ilan ettiler, az kaldı ayin düzenleyecekler adına..
Artık birinin dur demesi lazım Zübeydeye

Akını hor görmeleri yada eziklemeye çalışmalarına sinir oluyorum.

Zübeyde resmen Tanrı ilan ettiler, az kaldı ayin düzenleyecekler adına..

Akını hor görmeleri yada eziklemeye çalışmalarına sinir oluyorum.
Zübeyde'nin kaptanlığını yaptığı Mavi Takım bugünkü 2.takım oyununu da kazanarak haftayı kazanmış oldu.

Yani Zübeyde 3. kaptanlığında 3. kez kazanmış oldu.
Şu ana kadar kaptan iken takımıyla birlikte oynadığı
8 takım oyununun 8'ini de kazandı.

Şefler daha önceki sezonlarda takımı 8-0 kazanan bir kaptan hatırlamadıklarını söylediler.

Yarınki takım oyununu da Mavi Takım kazanırsa Zübeyde 3 kaptanlığında çıktığı 9 oyunun tamamını takımıyla birlikte kazanmış olacak. 9-0 yapan kaptan olarak tarihe geçecek.

Zübeyde MasterChef'e damga vurmaya devam ediyor. Tebrikler Zübeyde, tebrikler Mavi Takım 🔵

Ekli dosyayı görüntüle 129737

@RüzgarGülü @xemrexxx @The_Erinch
@Angelica @Zeyno @dnzmrtozt
zübeydeyi son 8-10 kişi kaldığında eleyip bakın efsane kaptan bile elenebilir demek için saklıyorlar bence :A

• Aynen
Reactions: Royal Highness
zübeydeyi son 8-10 kişi kaldığında eleyip bakın efsane kaptan bile elenebilir demek için saklıyorlar bence :A
Benim fikrim biranda tık diye eleyecekler...
Takım kazanıyor.. Zübeyde Tanrı ilan ediliyor...
------

neyini gördün gıııı 😱 ben nevzat, Kaan, muratcana takığım kazanamadan devam ediyorlar haftalardır :F Ayşe de onlara yakın baya
Nevzat ve murat zaten looser.. Bir boka yaramıyorlar , kaanda çok sevimsiz, kendini komik sanan biri...
Senin kide çok mıymıy sevmiyorum.

Yaptığı yemekler 1. olduğu için 2 kere Mavi Takım kaptanlığını kazandı. Yani kaptanlığı kendisi kazandı. Kimse ona Mavi Takım kaptanlığını 'hediye etmedi'.

Kırmızı Takım kaptanlığına da Akın 3-0'lık mağlubiyetinin rövanşını almak için onu seçmişti. (Sonuç: Akın'ın takımı ikinci kez 3-0 yenildi. Akın başarılı kaptanlık yapamıyorsa, takım arkadaşlarına sözünü geçiremiyorsa bunun suçlusu Zübeyde değil)

Başarılı olan bir yarışmacıya neden dur densin onu anlamadım? Şeflerin verdiği yemeği 20 yarışmacı arasında en iyi o yaptığı için iki kere kaptanlık kazandı ve takımı hiçbir takım oyununu kaybetmedi.

Zübeyde'nin şampiyon olacağını düşünmüyorum zaten. Muhtemelen son 8'e kalıp sonra elenir.

Ancak şeflerin başarılı olduğu için Zübeyde'yi tebrik etmesi, onu övmesi ve başarıyı nasıl yakaladığını sorması onu 'tanrı ilan etmek' demek değil kesinlikle.

Başarılı insanı tebrik etmek her zaman güzel bir şeydir.

Diğer yarışmacılar da 3 kaptanlık yapsın, üçünde de takımı namağlup kazansın, onları da tebrik edelim.

Kadın 2 kez Mavi Takım kaptanlığını kazandı.
Daha 1 kez bile kaptanlık kazanamayanlar var. Neden? Çünkü takım oyunlarında yemekleri 1. olamıyor.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: xemrexxx
Yaptığı yemekler 1. olduğu için 2 kere Mavi Takım kaptanlığını kazandı. Yani kaptanlığı kendisi kazandı. Kimse ona Mavi Takım kaptanlığını 'hediye etmedi'.

Kırmızı Takım kaptanlığına da Akın 3-0'lık mağlubiyetinin rövanşını almak için onu seçmişti. (Sonuç: Akın'ın takımı ikinci kez 3-0 yenildi. Akın başarılı kaptanlık yapamıyorsa, takım arkadaşlarına sözünü geçiremiyorsa bunun suçlusu Zübeyde değil)

Başarılı olan bir yarışmacıya neden dur densin onu anlamadım? Şeflerin verdiği yemeği 20 yarışmacı arasında en iyi o yaptığı için iki kere kaptanlık kazandı ve takımı hiçbir takım oyununu kaybetmedi.

Zübeyde'nin şampiyon olacağını düşünmüyorum zaten. Muhtemelen son 8'e kalıp sonra elenir.

Ancak şeflerin başarılı olduğu için Zübeyde'yi tebrik etmesi, onu övmesi ve başarıyı nasıl yakaladığını sorması onu 'tanrı ilan etmek' demek değil kesinlikle.

Başarılı insanı tebrik etmek her zaman güzel bir şeydir.

Diğer yarışmacılar da 3 kaptanlık yapıp üçünde de takımı kazansın, onları da tebrik edelim.

Kadın 2 kez Mavi Takım kaptanlığını kazandı.
Daha 1 kez bile kaptanlık kazanamayanlar var. Neden? Çünkü takım oyunlarında yemekleri 1. olamıyor.
Yemeği yapan oyuncular.. Zübeyde değil.
İkincisi gereğinden fazla övülüyor.

Kendi izlenimlerimdir, aynı düşünemeyiz ☺️😅

Yemeği yapan oyuncular.. Zübeyde değil.
İkincisi gereğinden fazla övülüyor.

Kendi izlenimlerimdir, aynı düşünemeyiz ☺️😅
Tabi ki aynı düşünmek zorunda değiliz :)

Ancak 3 farklı haftada da takımı kazanan kaptan başarılıdır. Yemekleri o yapıyor diyen yok zaten :)

Takımın koordinesini ve uyumunu sağlıyor ki herkes motive olup güzel yemek çıkarıyor :)