TV8 MasterChef Türkiye - Program Yorumları

Şimdi öğrendim Bera elenmiş. Son zamanlarda yarışmada Ağlayan felan olursa direk eleniyor. Sağlık olsun Berayi izlemek isterdim biraz daha olmadı.
Bu hafta potadakilerden Bera veya Erim elenir diye tahmin ediyordum zaten. Senin de dediğin gibi ağlayan, psikolojisini sağlam tutamayan hemen eleniyor. Yetenekli olmak ve güzel yemek yapabilmenin yanında psikolojiyi de ayarlayabilmenin yarışması MasterChef.

Bu hafta 3. takım oyununun olduğu akşam Erim erkekler evinde kendisinin dışlandığını söyledi ve erkekler bu söyleme tepki gösterdi.

Yakın zamanda Erim'in de eleneceğini düşünüyorum. Ayrıca Akın ve Ayşe'nin de ilk eleneceklerden olacağını hissediyorum. Ayşe baya bocalamaya başladı takım oyunlarında. Akın ise sadece kırmızı et (kebap tarzı) ve mangal konseptine hakim.

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Zübeyde ablam MasterChef Türkiye 2024'e damga vurmaya devam ediyor :Z :Z :Z

En güzel yağlamayı yaparak Mavi Takım kaptanlığını kazandı ve bu sezon Mavi Takım kaptanlığını 2. kez kazanan ilk yarışmacı oldu. Ayrıca Mavi ve Kırmızı Takım kaptanlıklarından iki adet 3-0'lık galibiyeti var. Çok başarılı ilerliyor.

Kırmızı Takım kaptanlığına Semih'i seçti.

Mavi Takıma geçen haftaki 3-0'lık galibiyeti kazandığı yarışmacıların çoğunu aldı. Bu hafta da çok heyecanlı geçecek :)

• Beğendim
Dahili güzel şov yaptı yağlamayı maşayla yemesi çok güldürdü :F

Hakan gözleri doldu ama şefler haklı kazanmak istiyorsan hakkını vereceksin toparlamazsa 1-2 hafta içinde elenir.

Kaan gıcık bir tip ama iddialı daha gider gibi programda.

Zübeyde Hanım çok şaşırtmaya başladı sonradan açıldı . Onur'u gerisinde bıraktı son haftalarda. :)

• Aynen
Reactions: Royal Highness
Dahili güzel şov yaptı yağlamayı maşayla yemesi çok güldürdü :F

Hakan gözleri doldu ama şefler haklı kazanmak istiyorsan hakkını vereceksin toparlamazsa 1-2 hafta içinde elenir.

Kaan gıcık bir tip ama iddialı daha gider gibi programda.

Zübeyde Hanım çok şaşırtmaya başladı sonradan açıldı . Onur'u gerisinde bıraktı son haftalarda. :)
Evet çok haklısın. Son birkaç haftada Zübeyde, Şirin, Emre ve Kerem çok başarılı ilerleyerek öne çıktılar.

Şirin şu an tüm tabaklarda 1.'liğe yükselmiş.

Emre ve Kerem ise takım oyunlarında kaptanı dinlemeleri ve arkadaşlarıyla uyum içerisinde çalışmalarıyla başarıyı yakalıyor.

Zübeyde lider ruhlu ve güzel yönetici. 2 kaptanlığında da takımını 3-0 kazandırdı.

Önceki haftalarda daha çok öne çıkan ve "gruplaştılar" algısını oluşturan Onur & Muratcan & Alper & Kaan & Nevzat şu an popülarite ve başarı anlamında bir tık geride kaldı.

MasterChef'te dengeler sürekli değişebiliyor. İstikrar, azim, psikoloji başarıyı ve öne çıkmayı pozitif/negatif anlamda çok etkiliyor. Yarışmayı bu sezon ilk kez düzenli takip ediyorum ve bu durum yarışmayı keyifli hale getiriyor. İlk haftalarda başarıyı ve popülariteyi yakalayan yarışmacılar sonuna kadar o şekilde gidemeyebiliyor. Ya da birkaç haftalık duraklamanın ardından tekrar yükselişe geçebiliyor. Bu da yarışmayı heyecanlı ve izlenebilir kılıyor.

• Beğendim
Evet çok haklısın. Son birkaç haftada Zübeyde, Şirin, Emre ve Kerem çok başarılı ilerleyerek öne çıktılar.

Şirin şu an tüm tabaklarda 1.'liğe yükselmiş.

Emre ve Kerem ise takım oyunlarında kaptanı dinlemeleri ve arkadaşlarıyla uyum içerisinde çalışmalarıyla başarıyı yakalıyor.

Zübeyde lider ruhlu ve güzel yönetici. 2 kaptanlığında da takımını 3-0 kazandırdı.

Önceki haftalarda daha çok öne çıkan ve "gruplaştılar" algısını oluşturan Onur & Muratcan & Alper & Kaan & Nevzat şu an popülarite ve başarı anlamında bir tık geride kaldı.

MasterChef'te dengeler sürekli değişebiliyor. İstikrar, azim, psikoloji başarıyı ve öne çıkmayı pozitif/negatif anlamda çok etkiliyor. Yarışmayı bu sezon ilk kez düzenli takip ediyorum ve bu durum yarışmayı keyifli hale getiriyor. İlk haftalarda başarıyı ve popülariteyi yakalayan yarışmacılar sonuna kadar o şekilde gidemeyebiliyor. Ya da birkaç haftalık duraklamanın ardından tekrar yükselişe geçebiliyor. Bu da yarışmayı heyecanlı ve izlenebilir kılıyor.
Favorim hala Onur değişmedi. Şirin elemelerden beri yetenekli olduğu belliydi. Yudum ve Ümmühan da öyleydi ama erken gittiler :(

• Beğendim
Favorim hala Onur değişmedi.
Onur gerçekten başarılı. İlk haftalarda kendisine biraz uzaktım ama son haftalarda arkadaşlarıyla uyumunu gördükçe favori listeme aldım. Bana göre başarı ve kişilik aynı anda olmalı :)
Yudum ve Ümmühan da öyleydi ama erken gittiler :(
Kulisi ve arkadaşlık ilişkilerini çok beceremediler :)
Şirin elemelerden beri yetenekli olduğu belliydi.
2 yıl boyunca tüm MasterChef bölümlerini izleyip sürekli yemek yaparak yarışmaya hazırlanmış. Yeteneği de olunca şu an istatistiklerde zirveye yükseldi.

• Beğendim
Onur gerçekten başarılı. İlk haftalarda kendisine biraz uzaktım ama son haftalarda arkadaşlarıyla uyumunu gördükçe favori listeme aldım. Bana göre başarı ve kişilik aynı anda olmalı :)

Kulisi ve arkadaşlık ilişkilerini çok beceremediler :)

2 yıl boyunca tüm MasterChef bölümlerini izleyip sürekli yemek yaparak yarışmaya hazırlanmış. Yeteneği de olunca şu an istatistiklerde zirveye yükseldi.
Onur da biraz sinsilik de var gibi bilmiyorum sadece ön yargı ama kolay kolay yanılmam :D :D

Şirin başından beri takip ediyorum sonradan geldi. Bilmiyordum 2 yıldan beri hazırlandığını. Bu sene çok fazla kulak asmadım geçmişlerine, sadece programda yaptıklarına bakıyorum :D

• Beğendim
Muratcan ve Nevzat gerçekten bu yarışmaya gelerek.. Gerçekten oraya gelmek isteyen 2 farklı kişinin hakkını kesinlikle yemiş....