Maskeli Fedai 30.000'ler Kulübünde!

Uydurma bee :F @serhatt Piss oyunlarına gelmemiş neyse ki :A :A :A

@destere Maskeliyide kutla :A :A :A
1103533.gif
haa kutlamayı unuttum neyseki kutlama mesajımı hogatham yollamış @Maskeli Fedai arkadaşımıza :)

bir oy için kırk takla atmışsın @serhatt yamtiriğinden bile oy dilenmişsin:) yalı kazığının cücük kadar karizması vardıysa bile onuda bitirdin maskeli dümbeleği :)
Ahahah :A Foklarının geleceği için sussan iyi olur :A Birde en azından sıvamıyorum diğer üye arkadaş gibi :A Adam herkesi etiketleyip övüyor herkesi :A Onun yanında bu hiçbir şey :X

Ahahah :A Foklarının geleceği için sussan iyi olur :A Birde en azından sıvamıyorum diğer üye arkadaş gibi :A Adam herkesi etiketleyip övüyor herkesi :A Onun yanında bu hiçbir şey :X
yani @kerem çamura düştü çekip çıkarayım demiyorsun aynı çamurda bende yuvarlanıp fok olayım diyorsun :)
ne diyim girdiğiniz çamurda boğulun :)

@Maskeli Fedai stres yapma :A Destere sakinleştirir seni :A
dur birazda seninle uğraşayım sende içindeki kini nefreti dışa çıkarda akşam sertabın ümüğünü sıkayım biraz :) nasıl olsa kolayını öğrendim sahte iltifatlardan kurtulmak için iltifat sahibini yerin dibine sok sonunda patlayıp gerçek kimliklerine bürünüyorlar :)

dur birazda seninle uğraşayım sende içindeki kini nefreti dışa çıkarda akşam sertabın ümüğünü sıkayım biraz :) nasıl olsa kolayını öğrendim sahte iltifatlardan kurtulmak için iltifat sahibini yerin dibine sok sonunda patlayıp gerçek kimliklerine bürünüyorlar :)
Benle uğraşmaya başladığına göre beni özledin. :A

6 yılda 30 bin mesaj yazarak büyük bir başarı gerçekleştirmişsin kardo. 100 binlerce mesaj yazmaktansa az ve öz yazmak en iyisi. :A Böyle az ve öz ama sıva dolu mesajlar yazmaya devam, seni takdir ve tebrik ediyorum. :A

Al bu da hediyen, sanat. :A

inspired-2015-03-cara-delevingne-main.jpg

6 yılda 30 bin mesaj yazarak büyük bir başarı gerçekleştirmişsin kardo. 100 binlerce mesaj yazmaktansa az ve öz yazmak en iyisi. :A Böyle az ve öz ama sıva dolu mesajlar yazmaya devam, seni takdir ve tebrik ediyorum. :A

Al bu da hediyen, sanat. :A

inspired-2015-03-cara-delevingne-main.jpg
Sağol kardo güzel mesajların için :A Biz birileri gibi post kasmak için uğraşmadığımız için az ve öz yazıyoruz :A

Bu arada hediyene kocaman bir kalp attım :A Ayakta alkışlıyorum bu muazzam sanat için :lol:

Canım beni niye etiketledin? @Maskeli Fedai kendisi benim hiç bir kutlama konumda yoktu. Bakmıyoruz birbirimizin kusuruna oyüzden :A ama madem etiketlendim ve bir de en ortak arkadaşımız kıymetli değerli arkadaşım @Doğu nun hatırına en sevdiği arkadaşları arasında olduğu için Maskeliye kuru bir tebrik yapayım :A (acaba hanginizi sıvamış oldum burda? ) :A @destere

Tebrikler @Maskeli Fedai :A

Canım beni niye etiketledin? @Maskeli Fedai kendisi benim hiç bir kutlama konumda yoktu. Bakmıyoruz birbirimizin kusuruna oyüzden :A ama madem etiketlendim ve bir de en ortak arkadaşımız kıymetli değerli arkadaşım @Doğu nun hatırına en sevdiği arkadaşları arasında olduğu için Maskeliye kuru bir tebrik yapayım :A (acaba hanginizi sıvamış oldum burda? ) :A @destere

Tebrikler @Maskeli Fedai :A
aaa aranızdaki kişisel husumetlere beni alet etmeyin :A