'Maske Kimsin Sen'den İlginç Tanıtım!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
maske-cnar_cover-jpg.113019

FOX TV'nin geçtiğimiz hafta yayına başlayan, başladığı gibi eleştirilerin de hedefi olan 'Maske Kimsin Sen'den ilginç bir tanıtım geldi!

Yapımcılığını Medyapım'ın, yönetmenliğini Ebru Yalçın'ın, sunuculuğunu Tansel Öngel'in üstlendiği, jüri koltuğunda ise Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ile Doğu Demirkol'un yer aldığı program ilk bölümünün ardından eleştirilere maruz kalmıştı. Programın yeni bölüm tanıtımında ise ''Tüm dünya bu yarışmayı izliyor.'' diyerek programın yayınlandığı tüm ülkeler tek tek sayıldı.

İşte o tanıtım:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Harika bir tanıtım. İyi cevap vermişler.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Güzel kapak yapmışlar. Tebrik ederim ekipi. :D

Bu arada fragmanda bizim de adımız geçiyor. Amma bizde devlet kanalı (itv) yayın haklarını geçen yıl almasına rağmen, hala yayınlamadı. Bu sezon The Voice falan yaptılar, gelecek sezona bıraktılar heralde. Bizdekini merak ediyorum. :A @S.G.A.T.

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,336
Puanı
860
Güzel kapak yapmışlar. Tebrik ederim ekipi. :D

Bu arada fragmanda bizim de adımız geçiyor. Amma bizde devlet kanalı (itv) yayın haklarını geçen yıl almasına rağmen, hala yayınlamadı. Bu sezon The Voice falan yaptılar, gelecek sezona bıraktılar heralde. Bizdekini merak ediyorum. :A @S.G.A.T.
İzleyeceğim sizinkini merak ettim :Z :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Ahmed

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
İzleyeceğim sizinkini merak ettim :Z :bhr:
Bizim The Voice bence çok kaliteli idi. Hem sesler, hem performanslar O Ses Türkiye'nin ilk sezonları gibiydi.

Bu program ama ne zaman yayınlanır bilmiyorum. bakalım aynı kaliteyi yakalabilecekler mi. :A

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,336
Puanı
860
Bizim The Voice bence çok kaliteli idi. Hem sesler, hem performanslar O Ses Türkiye'nin ilk sezonları gibiydi.

Bu program ama ne zaman yayınlanır bilmiyorum. bakalım aynı kaliteyi yakalabilecekler mi. :A
Sizin kanallarda komedi dizisi var mı aşko :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,336
Puanı
860
İlk kez disipline gittiğim için affedildim tabi dönem boyunca (kopya çektiğim tarih dersiydi) hocanın tribini çektim. :A
İyi bari :A tarih dersini hiç sevmem :A öff şu hocaların trip atmasını hiç anlamıyorum bana da dinci atmıştı eşin miyim ben senin be tribini çekicem :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt