'Maske Kimsin Sen' Erken Final Yapıyor!

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Yeni gündem olduğu dönemde bir konuda 10 bölüm yayınlanıp sonra final yapsın ve yazın tekrar başlasın demiştim. Açıkcası ben bile insaflı olup en azından 10 bölüm demişim, 9-da bitiyor. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Reytingleri kötüydü zaten, sürpriz bir karar değil. Ben bunu söyleyince oranların nesi kötü, gayet iyi diyen arkadaşlar vardı. Cevap olarak kanalı gösteriyordum ki beni haklı çıkardı yine... Farklı bir formattı ama süreklilik sağlayacak bir yanı yoktu ki, şaşırmadım o nedenle.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,060
13'te bitebilirdi, yapımcı hatırına. Şu Fatih Aksoy hala bu kanala neden iş yapmakta ısrarcı acaba?

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,164
Puanı
410
Bir kesim kına yaksın...

allahın cezaları.png

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Olayı RTÜK veya diğer şeylere bağlamış bazı arkadaşlar ama Fox'tan bahsediyoruz. Fox, RTÜK veya diğer şeyleri dinleyecek bir kanal değil.

Reytinglerde ilk 10'a bile giremiyordu, Gönül Dağı'mın yayın hayatına son verdiği yeni yapımlardan biri oldu. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,268
Puanı
1,060
Olayı RTÜK veya diğer şeylere bağlamış bazı arkadaşlar ama Fox'tan bahsediyoruz. Fox, RTÜK veya diğer şeyleri dinleyecek bir kanal değil.

Reytinglerde ilk 10'a bile giremiyordu, Gönül Dağı'mın yayın hayatına son verdiği yeni yapımlardan biri oldu. :A
Cumhurbaşkanı imzası ile genelge çıkartıldı.
Nasıl karşı gelmelerini bekliyorsun?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Gerçekten tepkilerden mi yoksa özellikle son haftalarda çok düşen reytinglerden mi bittiğini bilemeyeceğiz ama maalesef ilkinden kaynaklanması daha olası görünüyor. Yoksa Benimle Söyle gibi yayına ara verip kalan bölümleri yazın verebilirlerdi. Son dönemde pek çok dizimin final haberini alsam da bu habere hepsinden daha çok üzüldüm çünkü dizi hegemonyası arasında hatasıyla sevabıyla hepimize iyi gelen, 2 saat boyunca dertlerimizi unutturan bir işti. Tabii bu ülkede dertlerimizin unutulmasına dahi izin verilmediği, aksine daha da körüklendiği için hemen elimizden alınması şaşırtmadı. Keşke bazılarına inat planlandığı gibi 13 hafta ekranda kalabilseydi ama maalesef olmadı. Yine de her şeye rağmen 2022'nin bize kattığı ilk güzelliklerden biri olarak kolay unutulmayacağı kesin. :(

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,268
Puanı
1,060
Gerçekten tepkilerden mi yoksa özellikle son haftalarda çok düşen reytinglerden mi bittiğini bilemeyeceğiz ama maalesef ilkinden kaynaklanması daha olası görünüyor. Yoksa Benimle Söyle gibi yayına ara verip kalan bölümleri yazın verebilirlerdi. Son dönemde pek çok dizimin final haberini alsam da bu habere hepsinden daha çok üzüldüm çünkü dizi hegemonyası arasında hatasıyla sevabıyla hepimize iyi gelen, 2 saat boyunca dertlerimizi unutturan bir işti. Tabii bu ülkede dertlerimizin unutulmasına dahi izin verilmediği, aksine daha da körüklendiği için hemen elimizden alınması şaşırtmadı. Keşke bazılarına inat planlandığı gibi 13 hafta ekranda kalabilseydi ama maalesef olmadı. Yine de her şeye rağmen 2022'nin bize kattığı ilk güzelliklerden biri olarak kolay unutulmayacağı kesin. :(
Bu ülke sadece at, kılıç, mafya, kadına şiddet vb. Den memnun.. Çünkü mevcut sistem sadece bunları hoş görüyor.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,887
Puanı
360
Geçen çıkan yasadan sonra kalktığını düşünmek hiç saçma değil. Yerli ve milli ayağına bir eğlence programı daha kaldırıldı. 2.sezonu çıkar diyordum artık olmaz..

• Üzücü
Reactions: slhttnmtl

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,268
Puanı
1,060
15 reyting alsaydı, acaba gerçekten final yapar mıydı?

Reytingleri düşüktü, bu da bahanesi oldu işte. :A

Seni Gönül Dağı izlemeye davet ediyorum. :A
Dostum, Rating ile ilgisi olmadığını çok iyi biliyorsun da.. Neyse.

Gönül Dağı vallahi büyük süpriz yapan sağlam bir yapım oldu. Emin adımlarla gidiyor, yolu açık olsun.

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Reytingleri kötüydü zaten, sürpriz bir karar değil. Ben bunu söyleyince oranların nesi kötü, gayet iyi diyen arkadaşlar vardı. Cevap olarak kanalı gösteriyordum ki beni haklı çıkardı yine... Farklı bir formattı ama süreklilik sağlayacak bir yanı yoktu ki, şaşırmadım o nedenle.
Beni kast etmişsin sanırım ama bunu dediğimde en azından tek grupta da olsa ilk 10'a girmişliği vardı son iki haftada iyice düştü. Ama burada olay büyük ihtimalle reyting kaynaklı olmadığı için bunun üzerinden konuşmak da anlamsız.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Yiğitt and Gizmen

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Reytingleri daha kötü olan Şarkılar Bizi Söyler devam ettiğine göre bu yarışma da 13'ü tamamlayabilirdi. Değişen denek sistemiyle 11-12 reyting alan dizilerin balonu ne zaman patlayacak merak ediyorum.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,631
Puanı
1,060
Bence tamamen reytinglerden kaynaklanan bir durum. FOX TV prime-time'da 2.5 reyting alan bir programa sabır göstermez fazla.

Entr

Üye
Reaksiyon puanı
139
Puanı
64
Web Sitesi
mafolduktv.live
Zaten 8 kişi mi ne kalmıştı 8 bölüm daha gider diye düşünüyordum da şimdi 2 bölümde tüm elemeleri nasıl yapacaklar ki?

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beni kast etmişsin sanırım ama bunu dediğimde en azından tek grupta da olsa ilk 10'a girmişliği vardı son iki haftada iyice düştü. Ama burada olay büyük ihtimalle reyting kaynaklı olmadığı için bunun üzerinden konuşmak da anlamsız.
Sen değil, birkaç üye daha vardı. Reytingleri çok iyi olduğu için mi bitiyor? Böyle işinize gelmeyen şeylere kılıf bulmak pek mantıklı gelmiyor bana. :A Bu yapımdan daha fazla reyting alan yapımlar biterken bu oranlarla bu işin devam etmesini beklemek pek mantıklı görünmüyor.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24