MasacRE 25.000'ler Kulübünde

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2 ayda 5000 mesaj yazmak mı... Ve bunların tahmini 4000'i survivor mı... Benim bu durumu tebrik etmemi kimse sağlayamaz... SABARsever yoldaş @MasacRE dedik geldiğimiz duruma bak. Ne diyim ki ben şimdi... Tüylerimi ürpertiyorsun... Hediye ve tebrik falan yok sana, yallah survivor köyüne...
Ahahahah :A Yoldaşım 1 aydan az kaldı sanırım SURVİVOR'un bitmesine. Ondan sonra kurtulacaksınız artık SURVİVOR'dan merak etmeyin :A

Ona konuya açmak hataydı :(

Bu arada geçmiş doğum günün kutlu olsun Utku Bey :)
Her seferinde sizi pişman etmeyi nasıl başarıyorum ben de hayret ediyorum Dosi hanım :A

Teşekkür ederim Dosi hanım :A

• Üzücü
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
2 ayda 5000 mesaj yazmak mı... Ve bunların tahmini 4000'i survivor mı... Benim bu durumu tebrik etmemi kimse sağlayamaz... SABARsever yoldaş @MasacRE dedik geldiğimiz duruma bak. Ne diyim ki ben şimdi... Tüylerimi ürpertiyorsun... Hediye ve tebrik falan yok sana, yallah survivor köyüne...

Dünyanın en iyi yarışma programının ismini yazarken, baş harfini büyük yazmaya özen gösterelim lütfen...

• Harika
  • Üzücü
Reactions: MEnes and MasacRE

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
1592931403168.png

Merhaba Utkucum... Seni Elifcimle Karşılıyorum :D :D

1592931575602.png

1592931597041.png

Utkucum,sende bu forumun bana kazandırdığı,gerçekten sevdiğim kişilerden oldun.
Daha Nice 25.000 lerin olsun kardeşim,

Fikirlerin Sönmesin,klavyene virüs girmesin :D

Tebrikler Dostum 🍻

• Harika
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Sanatsever, film eleştirmeni, dizi doktoru, teknik direktör, Survivor analizcisi, sapık, kadın mıknatısı, sinerji ekibinin vazgeçilmez üyesi, sıva ustası, kütük dostum, yoldaşım ve tabii ki tam bir İZMİR beyefendisi olan Utku beyciğim... Sizi tebrik ediyorum; daha nice güzel, sağlıklı, Nisa'lı, Survivor'lı, film yorumlu, dizi yorumlu, sinerjili, sıvalı, GS'li ve SABAR'lı mesajlar diliyorum... @MasacRE

Al sana hediye...

Ester.jpg

Reisimsiz de olmaz şimdi...

EUYsB65XYAMIxTh.jpg

• Harika

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ekli dosyayı görüntüle 87860

Merhaba Utkucum... Seni Elifcimle Karşılıyorum :D :D

Ekli dosyayı görüntüle 87861
Ekli dosyayı görüntüle 87862

Utkucum,sende bu forumun bana kazandırdığı,gerçekten sevdiğim kişilerden oldun.
Daha Nice 25.000 lerin olsun kardeşim,

Fikirlerin Sönmesin,klavyene virüs girmesin :D

Tebrikler Dostum 🍻
Çok teşekkürler abi. Foruma çok az yeni üye geliyor. Sen de son katılanlardan birisin. İyi ki gelmişsin de tanımışız seni. Hep beraber nice bolca mesajlara :D

Hediyeler için de sağol. Gs renkleri üzerine yazılı ismim ve muhabbetimizin başladığı Survivor'a ithafen Survivor şarkısı çok güzel düşünülmüş hediyeler. Şebnem Ferah da çok sevdiğim bir isimdir zaten :D

• Harika
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
Sanatsever, film eleştirmeni, dizi doktoru, teknik direktör, Survivor analizcisi, sapık, kadın mıknatısı, sinerji ekibinin vazgeçilmez üyesi, sıva ustası, kütük dostum, yoldaşım ve tabii ki tam bir İZMİR beyefendisi olan Utku beyciğim... Sizi tebrik ediyorum; daha nice güzel, sağlıklı, Nisa'lı, Survivor'lı, film yorumlu, dizi yorumlu, sinerjili, sıvalı, GS'li ve SABAR'lı mesajlar diliyorum... @MasacRE

Al sana hediye...

Ekli dosyayı görüntüle 87869

Ekli dosyayı görüntüle 87870
Kahkaha attım bazı yerlerinde :D :D :D

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ahahahah :A Yoldaşım 1 aydan az kaldı sanırım SURVİVOR'un bitmesine. Ondan sonra kurtulacaksınız artık SURVİVOR'dan merak etmeyin :A

Her seferinde sizi pişman etmeyi nasıl başarıyorum ben de hayret ediyorum Dosi hanım :A

Teşekkür ederim Dosi hanım :A
Umrumda değil o leş programın ne zaman başlayıp ne zaman bittiği... Ben yoldaşlarımın bu kadar zamanı nasıl o çöplüğe aktardığına üzülüyorum sadece... :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Al sana hediye...

Ekli dosyayı görüntüle 87869

Ekli dosyayı görüntüle 87870
Aman aman aman benim can yoldaşım sıvacılığının hakkını vermiş her zamanki gibi. Araya birkaç tane benimle alakası olmayan sapık, kadın mıknatısı gibi asılsız ithamlarda da bulunulmuş ama onlar hariç dediklerinize çok teşekkür ediyorum Şerlok beyciğim. Hep beraber nice mesajlara. Hayatımızda SABAR, sıva gibi kavramlar hiç eksik olmasın :A

Hediyelerim de harikaymış. Geleceğin yıldızı Ester'ciğim muhteşem görünüyor 😍 Nisa reisim zaten her zamanki gibi efsane. Tam da onun bu fotodaki haline bürünerek okudum bu mesajı zaten, burada beni temsil etmiş reisim o yüzden :A

• Harika
Reactions: Sherlock