2020 Margot Robbie vs Anne Hathaway | En Favori Güzel Uluslararası Oyuncu | Çeyrek Final 2. Grup

Hangi Güzel Yarı Finale Yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yanlış kullandım oyumu, Margot Robbie diyecektim. :( Anne Hathaway'a gitti oyum yanlışlıkla, neyse garibim az oy almış destek olmuş olduk.
Normalde belirttiğiniz an değiştirmenize izin veriyoruz ama zaten fark açılmış. Değişen birşey olmayacağı için kalsın böyle :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Margot Robbie

Bu arada çok güzel fark atmış Margot. Sevdim bu durumu.. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Natalie Portman'dan sonra Anne Hathaway'e de garezi varmış, anlamış olduk. :A
Ne Natalie Portman'a ne de Anne Hathaway'a garezim yok. Hatta ikisi de bu tura kadar devamlı oy verdiğim isimler. Ama Margot da fark atsın bir zahmet be :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ne Natalie Portman'a ne de Anne Hathaway'a garezim yok. Hatta ikisi de bu tura kadar devamlı oy verdiğim isimler. Ama Margot da fark atsın bir zahmet be :A
Kendisi zaten yeni 30'a giriyor, yüzü daha yeni yeni oturuyor. 30'larında zirve güzelliğini göreceğiz Margot'ın. Şu an bile güzel ama zirveye çıkacaktır güzelliği. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kendisi zaten yeni 30'a giriyor, yüzü daha yeni yeni oturuyor. 30'larında zirve güzelliğini göreceğiz Margot'ın. Şu an bile güzel ama zirveye çıkacaktır güzelliği. :A
Sanki 30'a değil de 20'ye giriyor gibi konuşmuşsun. Gelmiş artık güzellikte zirveye, daha ne yükselecek :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sanki 30'a değil de 20'ye giriyor gibi konuşmuşsun. Gelmiş artık güzellikte zirveye, daha ne yükselecek :A
Yüzü oturacak manasında, yüzü olgunlaşacak ve 30'lu yaşlarda tatlılıktan ziyade güzellik öne çıkıyor. Böyle minyonluk hava yok oluyor. :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yüzü oturacak manasında, yüzü olgunlaşacak ve 30'lu yaşlarda tatlılıktan ziyade güzellik öne çıkıyor. Böyle minyonluk hava yok oluyor. :A
Bence yüzü oturmuş oturacağı kadar :A Bir de Margot öyle minyon, tatlı kategorisine sokacağımız bir kadın değil. Bazıları dediğin gibi oluyor da Margot öyle değil yani :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bence yüzü oturmuş oturacağı kadar :A Bir de Margot öyle minyon, tatlı kategorisine sokacağımız bir kadın değil. Bazıları dediğin gibi oluyor da Margot öyle değil yani :A
Margot yüzünde biraz sertlik var tabii, nostaljik bir havası var. :D Bu bahsettiğim kişilerden birisi Scarlett Johansson. Eskiden minyon havası vardı, şimdi zirve bir güzellik. Gülüşü güzel, kendisi güzel, fiziği güzel, her şeyi ile güzel. Neyse, bu faslı geçelim. Başka boyutta kendisi. Yaşı da 40'a geliyor. :D

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Margot yüzünde biraz sertlik var tabii, nostaljik bir havası var. :D Bu bahsettiğim kişilerden birisi Scarlett Johansson. Eskiden minyon havası vardı, şimdi zirve bir güzellik. Gülüşü güzel, kendisi güzel, fiziği güzel, her şeyi ile güzel. Neyse, bu faslı geçelim. Başka boyutta kendisi. Yaşı da 40'a geliyor. :D
Onu bunu bırak da Margot ile Scarlett kapışırsa kime oy vereceğiz biz :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ben de sanırım öyle yaparım ama bir yanım da Margot'a oy veremedi diye paramparça olur :A
Benim paramparça olmaz açıkçası. Scarlett gibi üst düzey güzelliğe oy verdiğim için övünürüm, karşısına kim çıkarsa çıksın, açıkçası umurumda da olmaz. :D

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Benim paramparça olmaz açıkçası. Scarlett gibi üst düzey güzelliğe oy verdiğim için övünürüm, karşısına kim çıkarsa çıksın, açıkçası umurumda da olmaz. :D
Margot da üst düzey güzellik yalnız, ayıp oluyor :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...