Maraşlı'nın Yurt Dışı Dağıtımını Inter Medya Üstlendi!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
THE-TRUSTEDen-660x940-min.jpg

ATV'nin sevilen dizisi Maraşlı, yurt dışına açılıyor!

Başrollerinde Burak Deniz, Alina Boz, Serhat Kılıç, Saygın Soysal, Rojda Demirer ve Kerem Atabeyoğlu'nun yer aldığı, yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün'ün oturduğu TIMS&B imzalı dizinin yurt dışı dağıtımcılığını Inter Medya üstlendi. Yurt dışında 'The Trusted' adıyla yayınlanacak olan diziyle ilgili Inter Medya'nın kurucusu ve CEO'su Can Okan şu açıklamalarda bulundu:
"Maraşlı'yı gün geçtikçe büyüyen kataloğumuza kattığımızı duyurmaktan dolayı memnunuz ve diziyi uluslararası izleyiciyle buluşturacağımız için heyecanlıyız. Maraşlı, aile, aşk, heyecan ve yüksek prodüksiyon kalitesi gibi popüler Türk dizilerinde yer alan bütün elementlere sahip. Harika kadrosuyla ilk bölümünden itibaren izleyiciyi çekti ve yakında dünya çapındaki başarılarını da duyacağımızdan eminiz. "

Maraşlı, yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00'de ATV'de!

• Harika
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Alina Boz'un kafasını şopla yapıştırmışlar galiba bu ne hal. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Şu adamın karizması beni benden alıyor, bıyık bu kadar mı yakışır bir insana. 👄

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Başlık resmen Türkçe katliamı. İnter medya yurt dışı dağıtımını gerçekleştirecek veya yapacak, üstlenmek nedir?
Inter Medya tarafından sitelere gönderilen bültende 'üstlendi' yazıyor. Kendileri öyle belirtmiş, ben de öyle açtım. :)

• Beğendim
Reactions: Aserat