'Maraşlı'nın Yeni Yönetmeni Kim Oldu? | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,072
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ekmgdnyw0aa8_d5-jpg.93954

'Maraşlı' dizisinin yeni yönetmeni belli oldu!

Yapımcılığını Tims&B Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı, başrollerinde Burak Deniz ile Alina Boz'un yer aldığı diziden Kudret Sabancı'nın geçtiğimiz gün sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrıldığı öğrenilmişti.

İlk üç bölümü iç içe çekilen ve bir fedaî hikayesi olarak tanımlanan dizinin yeni yönetmeni Arda Sarıgün oldu. Sarıgün, son olarak 'Babil' dizisinde ikinci yönetmenlik görevini üstlenmişti.

'Maraşlı' yakında ATV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Total dizisi is lading...

Afiş burak buram Total'de 6, A/B'de 2 reyting kokuyor. :A

Gerçi atv'ye Gülse'nin dizisini de koy onu bile total yapar. :A Avrupa Yakası döneminden sonra böyle oldu. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,072
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Standart afiş kalıbı var malesef. Mucize Doktorlk sezon afişi çok sadeyken klasik bir afişe dönüştüler reytingler yarıdan fazla düştü. :D
Bu sezon en iyi afiş 'Masumlar Apartmanı'ndan gelmişti. :A Hem az, hem de öz bir afişti.

'Mucize Doktor' afişi cidden berbattı, arkaya hastaları da koyacaklarmış az kalsın. :F

• Beğendim
Reactions: DR

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bu sezon en iyi afiş 'Masumlar Apartmanı'ndan gelmişti. :A Hem az, hem de öz bir afişti.

'Mucize Doktor' afişi cidden berbattı, arkaya hastaları da koyacaklarmış az kalsın. :F
Gerçekten Masumlar Apartmanı'nın afişini ben de beğendim, detaylar çok iyiydi. Sıra ile dizilen yüzler yoktu en azından. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
'Baba Candır' ve 'Seksenler' dışında izlediğim TRT işi yoktu benim de. 'Gönül Dağı' ve 'Masumlar Apartmanı' ilgimi çekmişti bu sezon, ilk iki bölümlerini izledim ama devam etmedim daha. :(
Eskileri saymazsak (Çiçek Taksi, En Son Babalar Duyar ve s.) gibi benim hiç olmadı. Gerçi en iyi aile dizileri de hep TRT'den çıkmış bakarsak. Masumlar Apartmanı da ailecek izlenecek bir dizi sonuçta.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,072
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Eskileri saymazsak (Çiçek Taksi, En Son Babalar Duyar ve s.) gibi benim hiç olmadı. Gerçi en iyi aile dizileri de hep TRT'den çıkmış bakarsak. Masumlar Apartmanı da ailecek izlenecek bir dizi sonuçta.
Eskileri saysak bile iki elin parmağını geçmez. :A Evet, TRT dışında doğru düzgün beceren yok aile komedilerini. :(

• Beğendim

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
'Yalan Dünya' dışında güzel bir işi yok bence onun da, az önce 'İyi Aile Babası' konusunda mesajına o yüzden 'güldürdün' atmıştım bu arada. :A
Bence bütün işleri güzeldi. :D

İnsanlar hep kıyaslama gereği hiss ediyor niyeyse. Ama yıllar geçtikçe dönüp baktığımızda hepsinin iyi olduğunu görüyoruz. O zamanlar tutmayan diziler bile şu anda tutan dizilerden kat-kat daha kaliteli. Dün Star'daki Gönül İşleri dizisini hatırladım şöyle bir bakındım fragmanlarına falan, izlemediğim halde dizi beni 2014 yılına götürdü, neden o dizi uzun devam etmedi anlamadım mesela, şimdiki dizilerin çoğuna beş basar...

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,072
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence bütün işleri güzeldi. :D

İnsanlar hep kıyaslama gereği hiss ediyor niyeyse. Ama yıllar geçtikçe dönüp baktığımızda hepsinin iyi olduğunu görüyoruz. O zamanlar tutmayan diziler bile şu anda tutan dizilerden kat-kat daha kaliteli. Dün Star'daki Gönül İşleri dizisini hatırladım şöyle bir bakındım fragmanlarına falan, izlemediğim halde dizi beni 2014 yılına götürdü, neden o dizi uzun devam etmedi anlamadım mesela, şimdiki dizilerin çoğuna beş basar...
Eski dizilerin hepsi şuan yayınlanan dizilerin hepsinden daha kalitelidir, bu bir gerçek bence. O dizilerden aldığımız tadı günümüz dizilerinden alamıyoruz.

'Gönül İşleri' yayınlandığı dönem izlediğim bir dizi değildi ama sonradan izlemiştim, bende bilmiyorum neden tutmadığını ama devam etse çok iyi olurdu. :(

• Beğendim