ATV Maraşlı - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Arkadan izliyorum Nevzat dışında başka birisi mi Mehmet İnce olarak ortaya çıkıyor?
Reklam arasında denk geldim, yoksa diziyi izlemeyeli uzun zaman oldu. Mehmet İnce, Maraşlı diye biliyordum ben ama Hakan Boyav'ın karakteri bir adamın başındaki çuvalı açtı başka birisi çıktı.

• Beğendim
Reactions: baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Reklam arasında denk geldim, yoksa diziyi izlemeyeli uzun zaman oldu. Mehmet İnce, Maraşlı diye biliyordum ben ama Hakan Boyav'ın karakteri bir adamın başındaki çuvalı açtı başka birisi çıktı.
Bölümün ilk 20 dak. izlersen anlarsın ne oluyor,ama sonuç olarak Mehmet İnce Maraşlıdır.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Fragmanlar çok kaliteli ve çok iyi.

Son düzenleme:

Ege Bartu

Üye
Reaksiyon puanı
61
Puanı
39
Son zamanlarda izlediğim en iyi bölüm olabilir.Mehmet'in üzücü geçmişini de öğrenmiş olduk :( Haftaya Savaş ölür diye düşünüyorum artık bu bölüm çok kaşındı

• Beğendim
Reactions: baron

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Benim için yılın dizisi olacaktı bu dizi ama yılın kestanesi oldu resmen. Bu kadar kötü cast görmedim ya. 1-2 karakter için özenilmiş diğerleri için baştan savılmış.

Necati'nin felsefik tiratları olsun, Savaş'ın bilmem kaçta bir kişide görülen hastalığı olsun, Celal'in özel eğitimden geçme sahneleri ve rüya sahneleri olsun harika bir işti gerçekten. Dizi sektörünün geldiği nokta işte böyle olmalı derken çıta birden düştü.

Beceriksiz İlhan mı dersin hiç bi yerde forsu geçmeyen Aziz Türel mi dersin yoksa beceriksizin arkadaşi Ozan salaği mı dersin diziyi mahvettiler.

Dizide küçük de olsa parlayan Nevzattı.

Bitmesini hiç yadırgamıyorum. Hak etti bu sonu. İlk bölümler gibi olsaydı türk dizi tarihine Ezel'den sonra adnı yazardi ama olmadı.

Burak Deniz bu diziyle oyunculugunu ispatladı benim için. Sonraki işlerini izlerim muhtemelen. Alina Boz bu kadar duru güzelliği olan bi kız görmedim:bhr: Senden daha çok olmalı:bhr:

Dizi kötü değil gittikçe kötüleşiyor :A O yuzden 10/10'dan 7/10 :X

• Beğendim
Reactions: baron and Ege Bartu

Ege Bartu

Üye
Reaksiyon puanı
61
Puanı
39
Benim için yılın dizisi olacaktı bu dizi ama yılın kestanesi oldu resmen. Bu kadar kötü cast görmedim ya. 1-2 karakter için özenilmiş diğerleri için baştan savılmış.

Necati'nin felsefik tiratları olsun, Savaş'ın bilmem kaçta bir kişide görülen hastalığı olsun, Celal'in özel eğitimden geçme sahneleri ve rüya sahneleri olsun harika bir işti gerçekten. Dizi sektörünün geldiği nokta işte böyle olmalı derken çıta birden düştü.

Beceriksiz İlhan mı dersin hiç bi yerde forsu geçmeyen Aziz Türel mi dersin yoksa beceriksizin arkadaşi Ozan salaği mı dersin diziyi mahvettiler.

Dizide küçük de olsa parlayan Nevzattı.

Bitmesini hiç yadırgamıyorum. Hak etti bu sonu. İlk bölümler gibi olsaydı türk dizi tarihine Ezel'den sonra adnı yazardi ama olmadı.

Burak Deniz bu diziyle oyunculugunu ispatladı benim için. Sonraki işlerini izlerim muhtemelen. Alina Boz bu kadar duru güzelliği olan bi kız görmedim:bhr: Senden daha çok olmalı:bhr:

Dizi kötü değil gittikçe kötüleşiyor :A O yuzden 10/10'dan 7/10 :X
Kesinlikle katılıyorum.Dizi Ozan-İlhan-Aziz üçlüsü ön planda olmaya başlayınca düşüş yaşamaya başladı.