ATV Maraşlı - Dizi Yorumları

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
zaten diziyi bu yüzden çok seviyorum değişik bir proje,diyaloglara önem veren bir dizi ne çok hızlı ne çok yavaş gidiyor herşey tempolu
Aynen bazı dizilerde birkaç bölümde işlenebilecek konuları 1 bölümde bitirebiliyorlar. Bütün heyecanı ve tadı kaçıyor. Birde ekstradan Maraşlı'da hep bir gizem unsuru var bu da izleyiciyi daha çok heyecanlandırıyor.

• Beğendim
Reactions: baron

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Nihayet tamamlayabildim.
Diğer bölümlere göre yer yer durgun geçti. Bu hafta vaktinde izleyememek ve 2 ayrı güne yayarak izlemek diziden aldığım keyfi etkiledi.
Bu hafta umarım gününde izlerim.

Müzikler efsane cidden.

• Beğendim
Reactions: baron

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bölüm iyiydi de izlediğim en durgun bölümdü sanırım. Sonu baya heyecanlıydı. Mahur'u öldürmek isteyen kişi beklediğim gibi çıktı. Bakalım sonraki bölümde neler olacak. Bu arada Dilşat da bence İlhan'ı Ozanla aldatıyor.

5. BÖLÜM FRAGMANI

@Dosi @Özgür @BARON男爵 @slhttnmtl ve diğer izleyenler...
Fragman çok değişik. Her şeyi tam olarak anlayamadım ama büyük şeyler olacak belli. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Rica ederim :bhr: ilk kez çok kişi varken kapmış oldum ama ben en son yorum konusu kaptığım için es geçmeyi uygun gördüm. Çok heves edilince oluşan hayal kırıklığını bilirim. Başıma 2 kez gelmişti :A

Evet ilk kez çoklu mücadelede önde çıktın. :A

Ya evet çok heves etmiştim cidden çünkü dizi son fragmanlarla beni etkiledi bayağı. :Z Benim başıma o kadar çok geldi hatırlamıyorum artık. :A
Maçta son anlar,Ceza sahasında büyük karambol @Dosi vurdu, GOOOOOOOOL 1-0 :A Ve karşılaşma sona erdi.
Maçın sonucu: Zeynep :1 - Özgür: 0 Trt Fm iyi günler diler.

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Özgür and Dosi