ABC Manhattan Love Story 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu sezon yayına başlayan yeni romantik komedi dizilerinden biri de ABC'de yayınlanmaya başlayan Manhattan Love Story...

İlk bölümü bu hafta yayınlanan diziyle ilgili bölüm yorumlarını sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

manhattan-love-story-key-art-abc.jpg

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Manhattan Love Story 1x1

Aslında bu sezon merakla beklediğim dizilerdendi ama eleştirmen yorumları sonrası beklentim epey düşmüştü.

Açıkçası dizi beklediğim kadar iyi değildi, yer yer keyif verse de genel anlamda tatmin edici olmaktan uzaktı.

Türkiye'de de Amerika'da da ilgi göreceğini sanmıyorum. Türkçe altyazı çıkma ihtimali çok zayıf olduğundan ayrı konu da açmadım.

Bir bölüm daha şans veririm muhtemelen:

6/10

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Manhattan Love Story 1x1

Aslında bu sezon merakla beklediğim dizilerdendi ama eleştirmen yorumları sonrası beklentim epey düşmüştü.

Açıkçası dizi beklediğim kadar iyi değildi, yer yer keyif verse de genel anlamda tatmin edici olmaktan uzaktı.

Türkiye'de de Amerika'da da ilgi göreceğini sanmıyorum. Türkçe altyazı çıkma ihtimali çok zayıf olduğundan ayrı konu da açmadım.

Bir bölüm daha şans veririm muhtemelen:

6/10
Aa bende bekliyordum, bunu görmesem unuturdum kesin :F Hemen izliyip, geliyorum :) Bu arada OUAT nasıl yardırmış belli değil. Onu da 20 dakika sonra reyting konusunda konuşuruz :F

Edit: Türkçesinin çıkmadığını görünce ben;
siriusly-harry-potter-23248578-500-331.gif

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Dizinin konusu açıldı. @cevaa @-potterhead-

Fragman konusunda istekli duran diğer arkadaşları da etiketleyim. :)

@destere (unutmazsam bakarım demişsin)

Diğer arkadaşlar diye başladım ama tek kişi çıktı, olsun sağlık olsun. :D
İlk dakikasını izledim dizinin hiç sarmadı ya :F Akşam bir daha deneyeceğim :) Ama kesin bunun da altyazısı çıkmaz, korkarak başlıyorum resmen dizilere :(

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk dakikasını izledim dizinin hiç sarmadı ya :F Akşam bir daha deneyeceğim :) Ama kesin bunun da altyazısı çıkmaz, korkarak başlıyorum resmen dizilere :(
İlk dakikada nasıl sarsın zaten ya? :D

Komedileri hatta hafiften komedi gibi gözüken dizileri (bkz: Red Band Society) dışlıyorlar ve çevirmiyorlar maalesef. :( Yine de belki bu çevirilir belli olmaz. :D

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
İlk dakikada nasıl sarsın zaten ya? :D

Komedileri hatta hafiften komedi gibi gözüken dizileri (bkz: Red Band Society) dışlıyorlar ve çevirmiyorlar maalesef. :( Yine de belki bu çevirilir belli olmaz. :D
İlk 5 dakikasını yazacaktım ama Num lock kapalıymış :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dizinin konusu açıldı. @cevaa @-potterhead-

Fragman konusunda istekli duran diğer arkadaşları da etiketleyim. :)

@destere (unutmazsam bakarım demişsin)

Diğer arkadaşlar diye başladım ama tek kişi çıktı, olsun sağlık olsun. :D
imdb puanı çok düşük ama izlerim ilk bölümünü analeigh tipton varmış :) işte bu analeigh tipton ı burdan alıp black-ish e koysalar ordaki kadını alıp buraya koysalar bu dizi biter?.. black ish ise 9 puana çıkar imdb de :) aslında reyting arttırmanın kolay yolu var ama yapmıyorlar :)

şimdi iki dizide 6 larda sürünüyor yanlış seçim yüzünden :)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
1x1

Açıkcası öyle çok iyi değildi ama kötüde değildi, 1 bölüm daha izleyip devam edip etmeyeceğime bakarım.

Başroldeki kadını sevdim ama :D

6/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x2

İlk bölümle aynı seviyede belki biraz daha iyi bölümdü ama yine de dizi tam anlamıyla olmamış gibi.

Başroldeki kadın karakter çok sempatik, canlandıran oyuncuyla umarım başka dizilerde karşılaşırız. Aslında izlesem izlerim devamını, kötü veya sıkıcı olduğunu söyleyemem ama yeni sezon dizileri çok birikti içlerinden seçim yapmam lazım. Biraz daha zayıf halka olarak kaldığı için muhtemelen diğer bölümleri izlemeyeceğim ama belli de olmaz kapıları kapamıyorum tamamen. :):)

6/10

Son düzenleme:

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
1x2

İlk bölüme göre daha iyiydi. Başroldeki kadını iyice sevmeye başladım gibi :D Şuanlık devam edicem gibi gözüküyor :D

7/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1
1x2

bu diziyi çok sevdim dana karakteri muhteşem sempatik ve güzel

hanı peter diyor ya :
böyle bir kadını derin dondurucuya koyacaksın 5 yıl sonra çıkarıp eritip eski haline getirip balayına çıkaracaksın :)

o türden bir kadın dana ..:)

esprilerde güzel, konusu bilindik kadın erkek ilişkileri üzerine olsada danayı seyretmek için devamlı takip edeceğim bir dizi :)

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Zaten pek isteyerek bırakmamıştım devam edeceğim galiba yorumlarınız üzerine. :D @cevaa @destere

Hepimiz Dana için sevdik herhalde diziyi. :):)
kadını daha önce hiç izlememiştim ama sanki gözlerine bakınca bir yerden ısırıyorum gibi :)
çok sempatik ya ses tonuda harika, yumuşak kadife gibi :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x3.bölüm

yine güzel bir bölümdü , dana bir başka dana bildiğimiz dana lardan değil :)

peter a nispet olsun diye dana işyerinden bir parlak buldu, o da dop çıktı :) dana nın telefonda kendisine eşlik edecek birini bulduğunu anlatırken, arka planda bulduğu tucker adlı vatandaşın başka bir parlakla öpüştüğü sahne süperdi :)

Zaten pek isteyerek bırakmamıştım devam edeceğim galiba yorumlarınız üzerine. :D @cevaa @destere

Hepimiz Dana için sevdik herhalde diziyi. :):)
sanırım unuttun diziyi :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x3.bölüm

yine güzel bir bölümdü , dana bir başka dana bildiğimiz dana lardan değil :)

peter a nispet olsun diye dana işyerinden bir parlak buldu, o da dop çıktı :) dana nın telefonda kendisine eşlik edecek birini bulduğunu anlatırken, arka planda bulduğu tucker adlı vatandaşın başka bir parlakla öpüştüğü sahne süperdi :)

sanırım unuttun diziyi :)
Bir sonraki bölüm de çıksın beraber yakın zamanlarda izlerim. Her diziye yetişemiyoruz günü gününe. :D

Zaten bir sonraki bölümden sonra dizinin yayından kalkma ihtimali var. 28 Ekim'e başka bir program koymuş ABC. (Tek seferlik bir şey de olabilir bu tabii ama iyi bir sinyal değil.)

Tabii yayından kalksa bile kalan bölümler bir şekilde yayınlanıp sezon tamamlanır. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bir sonraki bölüm de çıksın beraber yakın zamanlarda izlerim. Her diziye yetişemiyoruz günü gününe. :D

Zaten bir sonraki bölümden sonra dizinin yayından kalkma ihtimali var. 28 Ekim'e başka bir program koymuş ABC. (Tek seferlik bir şey de olabilir bu tabii ama iyi bir sinyal değil.)

Tabii yayından kalksa bile kalan bölümler bir şekilde yayınlanıp sezon tamamlanır. :)
reytingleri yada puanı hiç umursamıyorum sadece umarım devam eder diyorum :)

severek izlediğim bir dizi, dana bir harika :)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
1x3

Ortalama bir bölümdü. Dana yine sempatikliğiyle izlettiriyor kendini :D

6/10