Mangalda Hangi Lezzetleri Tercih Edersiniz?

Mangalda en çok tercih ettiğiniz lezzetler hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    20
Sende cografyan felan iyi herhalde. Zeytin inektir gidiyorsun. Rakının yanına hangi peynir onu da bilirsin.

Eti viskiyle pişirme işi var onu dansen öğret mangal keyfi olur hem

Reactions: tekin
Sende cografyan felan iyi herhalde. Zeytin inektir gidiyorsun. Rakının yanına hangi peynir onu da bilirsin.

Eti viskiyle pişirme işi var onu dansen öğret mangal keyfi olur hem
coğrafyam fena sayılmaz onu biliyordumda bu kadar sığır uzmanı olduğumu bilmezdim onuda mangal sayfasında öğrenmiş oldum

rakının yanında tulum peyniri iyi gider birde kaşar iyi gider tabiki rakının yanında kaşar varsa rakıda bir başka olur gerçi o zaman kaşarla meşgul olmaktan rakıyı göremezsin

eti viskiyle pişirme işi biraz masraflı olur bizi boğar

biz rakıyla kafayı bulduktan sonra kaşarı boş viski şişesine banıp yiyebiliriz viskiyle pişmiş et niyetine, artık sorun olmaz o saatten sonra

Reactions: RüzgarGülü
Kafanız güzel olsun da nasıl olursa olsun diyorsun yani
. Viski dert etme @Yakamoz-Asi bir gün yollayacak ciklatayla beraber

Mangalı ben yakarım

Kafanız güzel olsun da nasıl olursa olsun diyorsun yani
. Viski dert etme @Yakamoz-Asi bir gün yollayacak ciklatayla beraber

Mangalı ben yakarım
benim kapacağım yeri kaptın bana rakımı düşüyor şimdi ?
dur hesaplıyım tekirdağlı olsa 1350 tl beyleroğlu olsa 1600
sakinoğlu 1100, sakin olandan alalım daha hesaplı

etide @Yakamoz-Asi getirir zaten nasıl olsa ete viski katacak kendisi eti unutacak değil ya

öff ya bu pahalılıkta plan yaparken sarhoş oldum

Eğlenirken paranın hesabını yapanları da anlamıyorum
Ayık gezmemek en iyisi bu yüzden. Boşver hesabı felan eğlence varsa özellikle mangal kaçmayacaksın keyfinden ödün vermeden en iyisi

Nargile de iyi gider mangalın yanına @Dosi @Yakamoz-Asi siz denediniz mi hiç merak ettim

@Dosi isveçli nargileyi nerden bilsin şimdi nargileyi narla karıştırır falan hiç onu bulaştırmayalım

zaten para hesabını şimdiden yapıyorum ona göre tedbir alayım diye
üçüncü dubleden sonra hiç bir dert kalmaz bakarsınki bonfileye para yapıştırıp ateşte çeviriyorum

Altın kaplamalı et yeriz o zaman iyi fikir. Sen bu mangal işinden de anlıyorsun

Eskiden adet de var ateş yanar bardaklar tokuşturulur ve olmazsa olmaz davul zurna. Ölmeden önce yapmak istediklerim arasında

Reactions: tekin
Benim kötü alışkanlıklarım yoktur

Nargile denemedim, sigara kokusundanda nefret ederim

Benim kötü alışkanlıklarım yoktur

Nargile denemedim, sigara kokusundanda nefret ederim
Deneyince hemen kötü alışkanlık sahibi olmuyorsun ki? Hem yetişkin insana göre çevreye zarar vermiyorsa kötü alışkanlık olmaz bana göre

Sigara da denenir yani de nargile aromalı ve daha keyif verici

Konumuz mangal ya nargile iyi gider

Reactions: tekin and Dosi
Onu genel anlamda kötü alışkanlık olarak nitelendirilen şeyleri yapmıyorum manasında dedim

Alkoldende nefret ederim ama sizin maşallahınız var o konuda

Reactions: RüzgarGülü
Ayran candır

Asitli içecekler içeceksem bu portakallı limonlu falan olursa içiyorum ama sadece Türkiye’nin kavurucu sucaklığında.
bizim içtiğimizde ayran, değil mi @RüzgarGülü ?

bizim bardaklarla dosinin ayran bardağını doluyken yanyana koyalım aynı renkteler bizim ayranlar biraz açık ayran koyu sevmiyoruz

Ayran candır

Asitli içecekler içeceksem bu portakallı limonlu falan olursa içiyorum ama sadece Türkiye’nin kavurucu sucaklığında.
Mangalın yanında ne içtiğin önemli tabi
Bende hiç farketmez şurup gibi olmasın da tadı içerim her türlü
Ama ayranın yeri ayrıdır.
------

bizim içtiğimizde ayran, değil mi @RüzgarGülü ?

bizim bardaklarla dosinin ayran bardağını doluyken yanyana koyalım aynı renkteler bizim ayranlar biraz açık ayran koyu sevmiyoruz
Şöyle hafif tuzlu, koyu bir ayran buz gibi ama uzun bardakta olacak üstünde köpük öfff

Reactions: Dosi