Maluma (şarkıcı) Resimleri

Ben de bizim tayfanın gözü gönlü açılsın deim. :Z :bhr: Abi taş taş. :Z Çatla. @S.G.A.T.

@Yiğitt @Thequeer @mrt-06 @Shamkhal @xemrexxx @Çiğdem- @vadikızı @YıldırıM

190 boyunda, kaslı, 30 yaş üstü bir herif sanıyordum bunu biraz araştırınca şimdi 94’lü olduğunu öğrendim 😱 😱
@denizz19 sende 94’lüsün bu da. Bizim foruma düşene bakın onlara düşene bakın :A @Ahmed @Çiğdem- @mrt-06 @Yiğitt and others...

ido tatlıses in zayıflamış ve kaslanmış hali beğenmedim :A @Çiğdem- @mrt-06 @Yiğitt

Yakışıklı ama dövmeli, dövme sevmem. :T: Ama bu engel değil bize. :Z

Bunun eski hali çok kötü ya 2-3 yıl önce ki hali filan :A Evrim geçirmiş 2 senede adam. :A

Küçük ibo'ya benzetiyorlar zaten. :A Neyse bunu da Shakira meşhur etti. :A @Yakamoz-Asi @Çiğdem- @sokak sanati @mrt-06 @S.G.A.T. @XanTier @xemrexxx
@mrt-06 sen spordayken biz seni bizim tayfaya kayıt ettirdik :Z @xemrexxx benim cinsim yok ben çift taraflı oynayacam dedi :A

aa bu arada boyu posu eşşek kadar herif benden 3 yaş küçük yiğitten 4 yaş küçük biz yiğitle bukadarmı yaşlandık :( :( :(

@mrt-06 sen spordayken biz seni bizim tayfaya kayıt ettirdik :Z @xemrexxx benim cinsim yok ben çift taraflı oynayacam dedi :A

aa bu arada boyu posu eşşek kadar herif benden 3 yaş küçük yiğitten 4 yaş küçük biz yiğitle bukadarmı yaşlandık :( :( :(
Kız siz burada ne dertlerle uğraşıyorsunuz çocuğun tek derdi bi tarafımı 5 dolar la mı silsem 10 dolar la mı :A

ben 91 yiğit 90 :F

ama bu gevurlar zaten 20 yaşındakı 30 görünüyor domuz eti yedikleri için galiba :A :A :A
Hahahahahaha kız ne alakası var adamlar kafalarına birşey takmıyorlar ki (Bizde sırf elendi diye forumu kapatanından daha neler neler :A ) spor yapıyorlar bakıyorlar kendilerine... :A

Hahahahahaha kız ne alakası var adamlar kafalarına birşey takmıyorlar ki (Bizde sırf elendi diye forumu kapatanından daha neler neler :A ) spor yapıyorlar bakıyorlar kendilerine... :A
Hhaha aa doğru ayoll bu şimdi köy ağaları gibi kapatmasın forumu dedim gece 3 te yattım geldim yarın bir baktım herif forumu kapatıyor :F :F :F

Ben de bizim tayfanın gözü gönlü açılsın deim. :Z :bhr: Abi taş taş. :Z Çatla. @S.G.A.T.

@Yiğitt @Thequeer @mrt-06 @Shamkhal @xemrexxx @Çiğdem- @vadikızı @YıldırıM
Okadar klibi izlemişliğim var adamın yakışıklılığını yeni farkettim :F

190 boyunda, kaslı, 30 yaş üstü bir herif sanıyordum bunu biraz araştırınca şimdi 94’lü olduğunu öğrendim 😱 😱
@denizz19 sende 94’lüsün bu da. Bizim foruma düşene bakın onlara düşene bakın :A @Ahmed @Çiğdem- @mrt-06 @Yiğitt and others...
@denizz19 a bukadar yanık olduğunu belli etmesen iyi olacak, çocuğun aklı karışacak askerlik öncesi:A :F

Foruma böyleleri de düşüyor yani. Bil istedim, illa yürümene gerek yok :A
Bilmemizi istiyorsan başka şeylerde istiyorsundur :A
Okadar klibi izlemişliğim var adamın yakışıklılığını yeni farkettim :F

@denizz19 a bukadar yanık olduğunu belli etmesen iyi olacak, çocuğun aklı karışacak askerlik öncesi:A :F
Ay ne yanık olucam bacım o benim :A @denizz19 Sana yürümemiş miydi bi ara sana yürüyene ben yürür müyüm sence :S

Bilmemizi istiyorsan başka şeylerde istiyorsundur :A

Ay ne yanık olucam bacım o benim :A @denizz19 Sana yürümemiş miydi bi ara sana yürüyene ben yürür müyüm sence :S
hahahhahahahaha :F iyi güldürdün sağol :F
@denizz19 bana dua et bak seni Thequeer'den kurtardım :A az kalmıştı seninde ona kapılmana :F
Siz yinede çok fazla yakın durmayın pek, bu zamanda bacım deyip yan gözle bakan çok kişi var :A ve enerjinizde birbirine çok yakın o yüzden istemem desenizde mıknatıs gücü sizi birbirinize itebilir :A

hahahhahahahaha :F iyi güldürdün sağol :F
@denizz19 bana dua et bak seni Thequeer'den kurtardım :A az kalmıştı seninde ona kapılmana :F
Siz yinede çok fazla yakın durmayın pek, bu zamanda bacım deyip yan gözle bakan çok kişi var :A ve enerjinizde birbirine çok yakın o yüzden istemem desenizde mıknatıs gücü sizi birbirinize itebilir :A
Hahahahah yok biz bugün bacım yarın ihtiyacım diyenlerden olmayalım :A

Son Mesajlar

Forum İstatistikleri

Konular
171,707
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94