Mahsun'un Zor Anları | Çukur 2. Sezon 25. Bölüm

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hande Erçel mükemmel bir iş çıkarmıyor adaşım ve bu yüzden birazcık abarttığını düşünüyorum. :A
Hande Erçel karakterini mis gibi canlandırıyor. Karakterin deliliğini, zekasını, hafif matraklığını yüz ifadesine çok iyi yansıtıyor. Ben bir falso görmüyorum performansında. Dizide her şey tam olması gerektiği gibi. Her şey dengeli ve mükemmel. Asla ve kat a abartı yaptığımı düşünmüyorum. Az bile söylediğim yerler oluyor emin ol. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Hande Erçel karakterini mis gibi canlandırıyor. Karakterin deliliğini, zekasını, hafif matraklığını yüz ifadesine çok iyi yansıtıyor. Ben bir falso görmüyorum performansında. Dizide her şey tam olması gerektiği gibi. Her şey dengeli ve mükemmel. Asla ve kat a abartı yaptığımı düşünmüyorum. Az bile söylediğim yerler oluyor emin ol. :A

Bomboş oyuncu adaşım, performansı yok ki falsosu olsun. Neyse bugün de yeterince Hande Erçel gömdüm, yeterli. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Halka o reytinglerle, TRT’de yayınlanıyor olmasına rağmen ikinci sezonu yapamaz. Gerçekler acıdır... :A
Valla bu dizi hikayesini anlatmadan erken bitirilirse TV'de dizi izlemeyi bırakırım, o kadar NET. :A Artık gerisini Türk Tv'si düşünsün ben değil. :A
Aaa @Sherlock u biraz tarafımıza çekmeyi başardık gibi @MEnes in avatardakı adamları sırıtma modundan pehleme moduna geçiyor dikkatli bakın avatara :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Aaa @Sherlock u biraz tarafımıza çekmeyi başardık gibi @MEnes in avatardakı adamları sırıtma modundan pehleme moduna geçiyor dikkatli bakın avatara ?A:A
Avatarımda Halka'dan birileri yok ki ne alaka çözemedim. :A Adaşım Leyla ile Mecnun'a laf söylemez, öyle bir hadsizlik yapmayacağına eminim. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Avatarımda Halka'dan birileri yok ki ne alaka çözemedim. :A Adaşım Leyla ile Mecnun'a laf söylemez, öyle bir hadsizlik yapmayacağına eminim. :A
O değil ayoll komedi oyuncuları varya yüzleri ekşimeye basladı diyorum :F :F :F @Sherlock un önce tipine bak o tiple benim yanımda yer almamaktan baska şansı yok :F :F :F

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
O değil ayoll komedi oyuncuları varya yüzleri ekşimeye basladı diyorum :F:F:F @Sherlock un önce tipine bak o tiple benim yanımda yer almamaktan baska şansı yok :F:F:F
Kimsenin yüzü ekşimiyor benim avatarımda, o resmin teması suç işlemiş çocuk sırıtışıdır. :A Ha adaşım kimin yanında yer alıp almayacağını iyi bilir, o yüzden problem yooooookk. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kimsenin yüzü ekşimiyor benim avatarımda, o resmin teması suç işlemiş çocuk sırıtışıdır. :A Ha adaşım kimin yanında yer alıp almayacağını iyi bilir, o yüzden problem yooooookk. :A
Sen şuna yine tarapi aletlerini çıkarda bir terapi saati gelmiş yine @Sherlock hem sinirinide alırsın :F :F :F

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060