2015 Mad Max: Fury Road - Film Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hiç umutlu değildim gerçekten. Önceki serileri de oldugunu öğrenimce morelim heptrn çöktü ama film bayansardı:X
Kesinlikle ne konusu ne de senaryosu vardı. İzleyen birisine sorsam konusu neydi desem bana film sahneleri anlatırla diyecektim ki şöyle bi araştırnca vikipedia da bile filmin konusu diye resmen izlediğim sahneler anlatılmış:F

Charlize Theron bi harikaydı. Kolu olmayan kadın yada bir eksiği olan kadın bu zamanan kadar izlediğim hiçbir film ve dizide yoktu. Süper fantastik bir hikayeydi benim için:F Hele o gitarist neydi yaaa? Oğlum hangi kafayla yazdınız siz bunu?

Filmin görselleri kızlar da gerçekten cok güzeldi. Sarişinlara bittim:bhr: @OzaN demiş VS kızları diye zaten etekleri uçuştugunda kestikleri pozlarla belliydi.

Tom Hardy döneminin en iyi aktörlerinden biri olma yolunda. Bu filmde sönüktü ama. Neden en iyi erkek adayı olamadıgını anladım gitarist rol çalmiş:F

Filme puanım Görsel efek ve Gitarist için 6.5'dan 7/10 yoksa en fazla 5'lik film. Oscar adayı olmasına bile şaştım.

Bu arada filmi izlerken kimsenin kulağinda bu şarkı çınlamadı mı :F

filmden aynı hislerle ayrılmışız izlemeye başlarken umutsuzduk ama film bayağı sarmıştı bendede :) çöl pakizeleri muhteşemdi :) ben kolsuz kadından ziyade tüm kızları sevdim :) gitarist dehşetti? aynen konusuda yoktu filmin :) ama en keyifli tarafı baştan sona muhteşem bir tempoyla hiç sıkmadan izleme imkanı bulmamızdı :) kafa dinlemek için birebirdi film :) ayrıca müziklerde harikaydı ..
hey mama ya oy verirken zaten bu şarkının mad max furry road u çağrıştırdığını söylemiştim @Çiğdem- le @sokak sanati na :) yalnız ben filmi niki patinajın hey mamasından önce izledim hey mamayı daha sonra? o yüzden hey mamayı izlerken film aklıma geldi, film izlerken hey mama aklıma gelmemişti haliyle :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
filmden aynı hislerle ayrılmışız izlemeye başlarken umutsuzduk ama film bayağı sarmıştı bendede :) çöl pakizeleri muhteşemdi :) ben kolsuz kadından ziyade tüm kızları sevdim :) gitarist dehşetti? aynen konusuda yoktu filmin :) ama en keyifli tarafı baştan sona muhteşem bir tempoyla hiç sıkmadan izleme imkanı bulmamızdı :) kafa dinlemek için birebirdi film :) ayrıca müziklerde harikaydı ..
hey mama ya oy verirken zaten bu şarkının mad max furry road u çağrıştırdığını söylemiştim @Çiğdem- le @sokak sanati na :) yalnız ben filmi niki patinajın hey mamasından önce izledim hey mamayı daha sonra? o yüzden hey mamayı izlerken film aklıma geldi, film izlerken hey mama aklıma gelmemişti haliyle :)
Kesinlikle film zaman geçirmelik harikaydı. Eve misafir mi geldi konuşcak konu mu yok aç bu filmi izlet:F Evet müziklerde harikaydı. Davulların çaldiği ritimler hala kulağimda. Şarkıyı araştırdım. öğrendim ki klibi bu filmden esinlenmişler:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kesinlikle film zaman geçirmelik harikaydı. Eve misafir mi geldi konuşcak konu mu yok aç bu filmi izlet:F Evet müziklerde harikaydı. Davulların çaldiği ritimler hala kulağimda. Şarkıyı araştırdım. öğrendim ki klibi bu filmden esinlenmişler:X

kinsman secret yorumun neydi acaba onu merak ediyorum :) ben o filme 2 vermiştim acaba sen kaç puan verdin :)

orxan200e

Favori Üye
Reaksiyon puanı
48
Puanı
129
ne revenant nede martian bu yilin acik ara en iyi filmi.tek kelimeyle MUKEMMELDI.her seyiyle dort dortlukdu.her saniyesi heyecanliydi nerdeyse yerimde duramiyordum.buyuk ihtimalle filmin devami olucak.dort gozle bekliyorum:Z=9.6

Son düzenleme: