''Macera Gemisi'' Final Yapıyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,873
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

''Macera Gemisi'' Final Yapıyor!

591f3d4e04207c174c7e2564-1024x395.jpg

Kanal D'nin yeni başlayan programı ''Macera Gemisi'' ekranlara veda ediyor!

Yapımcılığını Limon Film - Hayri Aslan'ın yaptığı, sunuculuğunu Açelya Kartal'ın üstlendiği program ekranlara veda ediyor. Çarşamba gecesi yayına başlayan, daha sonra pazar gecesi yayınlanmaya devam eden program reytinglerde büyük hayal kırıklığı yaşattı. Program pazar akşamı 4. bölümüyle ekranlara veda edecek.

''Macera Gemisi'' final bölümüyle pazar 23.30'da Kanal D'de!
Orijinal formatta oku

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,183
Puanı
1,061
Malumun ilanı. Bir de geçen denk geldiğimde formatın Pasaport'a benzediğini gördüm, onu yeniden başlatsalar daha çok ilgi görür.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,250
Puanı
460
Yapımda ve yayında emeği geçen herkese lanet olsun. Alabora bunun yanında Ultra kalıyor :)

Pasaport ile Ben Bilmem Eşim Bilir karışımı birşey olmuş, dış ses bile Pasaport'tan... Sunucuya değinmiyorum bile:A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,873
Puanı
1,061
Yapımda ve yayında emeği geçen herkese lanet olsun. Alabora bunun yanında Ultra kalıyor :)

Pasaport ile Ben Bilmem Eşim Bilir karışımı birşey olmuş, dış ses bile Pasaport'tan... Sunucuya değinmiyorum bile:A
Malumun ilanı. Bir de geçen denk geldiğimde formatın Pasaport'a benzediğini gördüm, onu yeniden başlatsalar daha çok ilgi görür.
Tatlım o benim isteklerimi karşılayamaz. Karşılar belki ama ben onu başka gözle görüyorum. Ben acucuk gaslı gaslı oğlanlar isterim. :A
Evlenirsin artık :A
Kanal D, programın finalini yayın akışından çıkardı. Programın finalinin yerine 19 yarışması ekrana gelecek.

Program böylece final yapmadan yayından kaldırılmış oldu. @Çiğdem- :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060
Kanal D, programın finalini yayın akışından çıkardı. Programın finalinin yerine 19 yarışması ekrana gelecek.

Program böylece final yapmadan yayından kaldırılmış oldu. @Çiğdem- :A
kanal d survivor tarzı yarışmaları beceremiyor ayoll alabora da rezil olmuştu :A :A :A

Son düzenleme: