Müge Anlı ve Esra Erol'da Neler Yaşanıyor? Neden Sosyal Medya'nın Gündemindeler?

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
1575013450501.png

ATV'nin gündüz kuşağında oldukça yüksek reytingler alan iki programı 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' ve 'Esra Erol'da' yaşanan olaylar sosyal medyada olay oldu. İki programda geçen diyaloglar ve yaşanan olaylar başta Twitter olmak üzere binlerce yorum yazıldı. Peki bu programlarda neler yaşanıyor?

1575014260114.png

"KOCASI KARPUZ ALMADI, 1 KİLO ET ALAN ADAMA KAÇTI"
15 yıllık eşi Makbule Tunçbilek'i bulmak için programa katılan Mehmet Tunçbilek şok yaşadı. Eşi Makbule Tunçbilek verdiği cevaplarla herkesi şaşırttı, kadın "Kocam 13 yıl önce bana karpuz alsaydı evden kaçmazdım" deyince sosyal medyada olay oldu. Açıklamalarına devam eden Makbule Tunçbilek "Çocuklarımı istemiyorum, Bayram ve onun çocukları ile mutluyum" demesi üzerine stüdyo buz kesti.

1575014232465.png

ESRA EROL'DA PROGRAMINDA DNA TESTİ ANKETİ!
Bir başka konuşulan olay da programda yapılan DNA testi anketi oldu, televizyon tarihinde eşine az rastlanır bir olay yaşandı. Programda DNA testi için sosyal medya üzerinden çocuğun babası kim sorusu izleyicilere soruldu. Cevap olarak %60 oranında Kenan Şimşek dendi.

dna.jpg

MÜGE ANLI'DA İSE "EŞİMİN TARLASINI SATIP SANA VERECEĞİM"
Mehmet Avcı, evli olan Perihan Hanım' a platonik hisler beslemeye başlıyor. Diğer bir iddia ise Perihan ve Avcı'nın görüştüğünde bekçi Ahmet ikisini de kameraya çekiyor ve sonra Perihan Hanım'ı tehdit ediyor. Ahmet Bey'in kendisine 'Eşimin tarlasını satıp sana 100 bin lira vereceğim' dediğini iddia ediyor.

YASAK AŞKIN BAŞKA BOYUTU
Eşi ve oğlunun soba almaya gidiyorum diyerek evden ayrıldıklarını ve bir daha geri dönmediklerini belirten Sultan Hanım'ın anlattıkları ise herkesi şaşkına çevirdi. Sultan Kurum, eşinin ortadan kaybolmadan 1 ay önce Selda isminde bir kadınla yasak aşk yaşamaya başladığından şüphe duyduğunu söyledi.

1575014709357.png

MÜGE ANLI "SEN GÖRÜMCENLE KISIR..."
Sultan Kurum, canlı yayına telefonla bağlanan eşine oğlunun sağlık durumunu sormadan önce başka konular açarak tepki gösterdi. Kurum'un anlattıklarına sinirlenen Müge Anlı ise "Yani biz sınavda ter dökerken sen kısır yiyordun görümcelerinle. E şimdi aynı hayat olmuyor. O zaman ne yapacaksın, gidecektin okuyacaktın, çalışacaktın; şimdi adama muhtaç olmayacaktın." diyerek erken evlenmesine tepki gösterdi.

1575015366181.png

ÖZEL HABER​

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Geçenlerde Palu ailesi çıktı nette karşıma. Netflix dizileri gibi hayat yaşamışlar resmen. :D Bilmeyenler bir baksın youtube'da var 3er saatlik 3 bölüm halinde. Abartısız dizilerden daha heyecanlı. :A

• Beğendim
Reactions: mrt-06 and Klaus

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Ramazan Melahat olayını da yazsaydın keșke o da ayrı bir olay

• Beğendim
Reactions: mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Geçenlerde Palu ailesi çıktı nette karşıma. Netflix dizileri gibi hayat yaşamışlar resmen. :D Bilmeyenler bir baksın youtube'da var 3er saatlik 3 bölüm halinde. Abartısız dizilerden daha heyecanlı. :A
Onu herkes biliyordur herhalde ama ben açıp izlemedim valla. :D

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Müge - Esra senaryolarla reytingleri götürüyorlar ama unutmasınlar bir gün düşecekler çok. Seneye belki de :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060