'Müge Anlı ile Tatlı Sert' Programında İlginç Çözüm!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,437
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programında ilginç çözüm!

Yapımcılığını Mavi Klaket'in üstlendiği, sunuculuğunu Müge Anlı'nın yaptığı, faili meçhul cinayetleri aydınlatan, kayıpları bulan, aileleri kavuşturan ve bir çok sosyal sorumluluk projesine imza atan program 'coronavirüs' nedeniyle ara verdiği canlı yayınlara bugünden itibaren devam etmeye başladı.

Gerekli önlemleri alarak tekrardan stüdyoda çekimlere devam eden ekip, kavuşanların 'coronavirüs' önlemleri çerçevesinde birbirine mesafeli olarak sarılabilmesi için naylon bir koruyucuyu devreye soktu.

Naylon koruyucuyu ilk olarak programın sunucusu Müge Anlı ve yapım ekibinden biri denedi.

'Müge Anlı ile Tatlı Sert' hafta içi her gün 10.00'da ATV'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,991
Puanı
710
Ben de gittim bir kaç hafta önce endişe ile. Ama dediğin gibi bunlar hala daha program yapıyor, üstelik stüdyoda seyirci bile var.
Ben cuma gununden beri kendimi korona saniyordum eklem agrisi yaşıyordum hastanede ogrendim ki atesim 35 36ymis ama cok rezaletti belki bilirsin Okmeydani Hastanesi odum koptu o cihazdan gecince atesim 38 olucak diye Allah'a sukur birsey yk

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ne güzel başladi :bhr: Özlemişim resmen. Tığ gibi olmuş @sokak sanati :A Hamileydi hani:A

Ben hamile mi dedim. Bana atıp durma şu olayı. Ben zırva olduğunu söyledim ve adamın dalga geçtiğini söyledim :A

Ben cuma gununden beri kendimi korona saniyordum eklem agrisi yaşıyordum hastanede ogrendim ki atesim 35 36ymis ama cok rezaletti belki bilirsin Okmeydani Hastanesi odum koptu o cihazdan gecince atesim 38 olucak diye Allah'a sukur birsey yk

Geçmiş olsun Emrecim:( Hepimiz yakalanacaģız o illete muhtemelen. Dikkat etmek gerekiyor. Ateş dışında, koku ve tadı kaybı oluşuyor. Onlara dikkat et. Kendine dikkat et. Yaşın genç olduğu için yakalansan bile rahatlıkla yener bünyen. Çok panik olma.:X

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben hamile mi dedim. Bana atıp durma şu olayı. Ben zırva olduğunu söyledim ve adamın dalga geçtiğini söyledim :A

Geçmiş olsun Emrecim:( Hepimiz yakalanacaģız o illete muhtemelen. Dikkat etmek gerekiyor. Ateş dışında, koku ve tadı kaybı oluşuyor. Onlara dikkat et. Kendine dikkat et. Yaşın genç olduğu için yakalansan bile rahatlıkla yener bünyen. Çok panik olma.:X
O adamı nerden bulcam???? Tabi sana dicem:A:A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati